Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera rok 2001 1.8


Gość trysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Nissana.

Mam prośbę o poradę. Zamierzam nabyć Almerke z roku 2001 z silnikiem 1.8. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na ten temat. Czy ten silnik to jest ze zmiennymi fazami rozrządu? I jak wygląda spalanie? Bardzo cenne będą uwagi na co zwrócić uwagę przy oglądzinach i jak się te autka sprawują. Gość , który ją sprzedaje twierdzi że ten silnik ma 116 KM i jest z tych najnowszych. Mam wątpliwości. Proszę o opinię. Serdeczne dzięki za ewuntualne uwagi i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przed face liftingiem to ma 114PS i coś tam ma zmienne ;)

nie pamiętam czy fazy rozrządu czy co innego.

Spalanie ...hmm... po mieście przy w miarę dynamicznej jeździe pali 9-10 litrów, na trasie 7-8 zależy jak się jedzie...

moje autko z 2000 roku sprawuje sie super, tylko tankować, zmieniać olej, filtry i jeździć ;) Brak jakichś poważnych awarii... akumulator do wymiany tylko na następną zimę

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze N16 (2000-2001) były najmniej awaryjne, silnik ma na pewno 114KM w serii, spalanie u mnie od 6-12l, reszte znajdizesz na forum jak dobrze poszukasz.

 

A nie chcesz może mojej kupić??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemekboss

te almerki są poprostu super ja mam taką 1.8 10/ 2001 rok ma przejechane 47.000 tys takze jak nówka gdybyś miał jakąs dobrą propozycje to napisz na maila bo może bym ją sprzedał (mam zdjęcia moge Ci przesłać na maila tylko daj znac)... bo mysle o zakupia autka wyższej klasy... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Nissana.

Mam prośbę o poradę. Zamierzam nabyć Almerke z roku 2001 z silnikiem 1.8. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na ten temat. Czy ten silnik to jest ze zmiennymi fazami rozrządu? I jak wygląda spalanie? Bardzo cenne będą uwagi na co zwrócić uwagę przy oglądzinach i jak się te autka sprawują. Gość , który ją sprzedaje twierdzi że ten silnik ma 116 KM i jest z tych najnowszych. Mam wątpliwości. Proszę o opinię. Serdeczne dzięki za ewuntualne uwagi i porady.

 

wszystkie almy przed Fl z renautem sa OK reszta to padlo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - kup sobie 2.2 DI - osiągi co najmniej tak dobre jak 1.8 benzyna, wyprzedzanie na trasie na pewno mniej stresujące. Koszty jazdy o 1/3 mniejsze. Ja jeżdżąc po Warszawie, a nie jeżdżę najdelikatniej spalam 7 litrów ropy, czysta trasa jadąc jak człowiek ( ok. 120 na godzinę poniżej 6 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...