Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zamarznięty ręczny


Gość Stasheq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanko. Co zrobić jak mi zamarzł ręczny, a nie mam dostępu do ciepłego garażu?

Dopowiem tylko, jak ktoś ma robić prawko, nie słuchaj tego co mówią na kursie, nigdy. Mi mówili żeby zawsze zostawiać na ręcznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Co zrobić jak mi zamarzł ręczny, a nie mam dostępu do ciepłego garażu?

Dopowiem tylko, jak ktoś ma robić prawko, nie słuchaj tego co mówią na kursie, nigdy. Mi mówili żeby zawsze zostawiać na ręcznym.

 

Sam jestem instruktorem nauki jazdy i nigdy, ale to nigdy tam gdzie ja ucze nie słyszałem, żeby mówiono, żeby zawsze zostawiać na ręcznym. Na mrozie się tego nie robi. Widocznie uczyłeś się u tych co chcą zarobić a nie na tych co chcą też nauczyć. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem instruktorem nauki jazdy i nigdy, ale to nigdy tam gdzie ja ucze nie słyszałem, żeby mówiono, żeby zawsze zostawiać na ręcznym. Na mrozie się tego nie robi. Widocznie uczyłeś się u tych co chcą zarobić a nie na tych co chcą też nauczyć. Pozdrawiam!

Ok. Niepotrzebnie uogólniam. Tak było u mnie.

Dzisiaj posiedzę sobie w domu a jutro ruszę z młotkiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Ja zawsze zostawiam na ręcznym i jakoś nigdy problemów z hamulcami nie miałem.

Problem miałem z zamkiem centralnym, który mi zamarzł i po raz pierwszy od 2 lat używałem kluczyka nie pilota do otwierania drzwi. Dziwnie było się odzwyczaić od nawyków, przez co raz zostawiłem samochód otwarty pod jakimś sklepem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój ojciec był instruktorem i zawsze mnie uczył, żeby w zimie nie zostawiać na ręcznym.

2. W sunnym n14 to mi kiedyś szczęki zablokowały się w sierpniu jak auto stało 3 tygodnie pod blokiem na ręcznym i popukanie młoteczkiem w bębenki pomogło :D

3. Co do centralnego to ja mam taki za allegro za jakieś 100zł i obawiałem się zimy ale jak na razie nawet przy tych -25 nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...