Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszki gumowe amorkow


Gość daniele
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Posiadam Almerke 2.0D GX z 1996r. Po zakupie auta zdecydowalem na przeglad. Wymienilem olej, plyn hamulcowy, filtry paliwa, powietrza, oleju, przeciwpylkowy(klima), paski rozrzadu i klinowe oraz klocki, oslona amorkow (tyl). Niestety zabraklo funduszy na naprawe, a raczej wymiane poduszek gumowych maorkow z przodu. Nasuwa sie pytanie ila cos takiego kosztuje i czy sa zamienniki na rynku. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozebrałem to co kupiłem wcześniej wogóle nie pasowało.

W kilku sklepach w okolicy nic nie było więc został serwis na Puławskiej.

wiem że za dwa kawałki gumy to drogo, ale kolego nie chciało mi

się dalej szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to?? To ile kosztuje to w oryginale?? Chodzi o to, ze ja rowniez moge miec to do wymiany, ale mi powiedzieli w serwisie 235 zł za SZTUKE!!! :shock: :shock: :shock: :shock: (to podobno jest cale mocowanie.... Please help me o co dokladnie prosiles i czy t bylo ASO, czy jakis inny serwis...

Czekales na to jakos dlugo czy OD REKI DOSTALES??

Nie ukrywam, ze bardzo mi na czasie zalezy, bo musze to w sobote zrobic!

 

Czy kupiles SAMA PODUSZKE czy w calosci z mocowaniem AMORKA??

 

pozdro

przempu[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy musiałem wymienić analogiczną część w swojej Primerce, dowiedziałem się że nie istnieją zamienniki, mało tego, nie da się ich nabyć nigdzie poza ASO. Ja potrzebowałem na tył. Kosztowały po 209zł za sztukę.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendrolog

A ja mam pytaniem jak objawia sie zuzycie tych gum??Tzn. Czy to sie da ocenic na sluch, czy jakos tak?? u mnie przy wjechaniu slychac stuk w kole, wyeliminowalem juz amorki, gumy na wahaczach, stabilizator, koncowki wiec moze to to??Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumowe osłony amortyzatorów.tak to się nazywa inic więcej.

kupiłem to w aso na ul Pułwaskiej.początkowa cena to 120zł,za szt

ale....................... trzeba prubować . Jest do dostania od ręki.Guma ta osłania amorek przed wodą i brudem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do osłon amorków.

jedynym mastępstwem braku tych gum jest najprawdopodobniej krutszy żywot amortyzatorów.Żadne sztuki w przednim zawieszeni i inne obiawy nie wchodzą w grę.Osłony na tylne amorki zamienniki są do kupienia w pawilonie na ul puławskiej przy dolnej {15zł szt} w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kumam ale w tym watku sa mylone oslony amortyzatorow z poduszkami ...

 

oslony wystepuja za przod i tyl w zamiennikach

poduszki - hmmmm tez czeka mnie wymiana ale jeszcze sie nie dowiadywalem ile to mnie bedzie kosztowac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...