Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Czemu rdzewieją dachy ?


Gość Ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Spotkanie w sprawie kupna Primery zostalo przelozone na jutro natomiast dzisiaj bylem ogladac jeszcze dwie inne Primery.Co rzucilo mi sie w oczy to rdzewiejace dachy....Obydwa mialy szyberdach a tuz pomiedzy szyba a szyberdachem pojawialy sie purchle i rdza...Czy Ten Typ Tak Ma i czy jest to przypadlosc tylko aut z szybrdachem ?Czy nalezy sie tego bac ? Druga sprawa czy jest szansa na kupienie tylnego spoilera wraz ze swiatlem stopu i jesli tak to ile mniej wiecej to kosztuje i czy ktos z Was zna jakies linki do miejsc w ktorych mozna je zakupic ? Dzieki i pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam szyberdach i zadnej rdzy tam nie ma. Dodam ze moj szyber nie jest orginalny. A co do spoilera ze stopem to czy przypadkiem primery nie maja trzeciego stopu na tylnej szybie :wink: Choinke chcesz zrobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam szyberdach i zadnej rdzy tam nie ma. Dodam ze moj szyber nie jest orginalny. A co do spoilera ze stopem to czy przypadkiem primery nie maja trzeciego stopu na tylnej szybie :wink: Choinke chcesz zrobic :D

 

Dzisiaj ogladalem dwie Primery z oryginalnymi szyberdachami i mialy na dachu purchle - jedna z nich tez na drzwiach kierowcy na dole na rancie przy styku z uszczelka.A co do spoilera to sie pytam poniewaz jedna z nich miala go uszkodzonego - tak wiec chcialem sie dowiedziec mniej wiecej ile kosztowalby nowy zamiennik.Pozdrawiam.

 

P.S.Mieszkam w Irlandii i tutaj Primery wystepuja w innej specyfikacji, na tym spoilerze byly swiatla stopu.Aha i m.innymi sedany tutaj maja wycieraczke tylna w standardzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam co prawda Almerke ale tez pomiedzy przednia szyba a szyberdachem (oryginalnym) zaczely wyskakiwac bombelki a jak od srodka wyciagnalem caly plastik przy ktorym jest sterowanie do dachu i lampka to wypadl kawal rdzy :( juz sie boje jechac do kolesia zeby to zobaczyl bo cos czuje ze nie obejdzie sie bez wstawek lub wymianie (moze bedzie taniej) calego dachu :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacentus25

no wiesz...mieszkasz w irlandii czyli hm. masz tam produkcję zdaje sie brytyjską ale żeby sedan z tylną wycieraczka? tego to w życiu nie widziałem a co do rdzy to wiesz...irlandia to wyspa soli w powietrzu dużo to i rdza rdza będzie wyłazić, u mnie w p11 97r jest bąbel na dachu i coś tam jeszcze bym znalazł...ale co tam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam co prawda Almerke ale tez pomiedzy przednia szyba a szyberdachem (oryginalnym) zaczely wyskakiwac bombelki a jak od srodka wyciagnalem caly plastik przy ktorym jest sterowanie do dachu i lampka to wypadl kawal rdzy :( juz sie boje jechac do kolesia zeby to zobaczyl bo cos czuje ze nie obejdzie sie bez wstawek lub wymianie (moze bedzie taniej) calego dachu :(:(

 

 

Hmm nie obraz sie ale czytalem ze Almerki dosc szybko rdzewieja...natomiast o primerach jakos nie slyszalem...Coz mam nadzieje ze nie zaplacisz zbyt duzo za naprawe.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...mieszkasz w irlandii czyli hm. masz tam produkcję zdaje sie brytyjską ale żeby sedan z tylną wycieraczka? tego to w życiu nie widziałem a co do rdzy to wiesz...irlandia to wyspa soli w powietrzu dużo to i rdza rdza będzie wyłazić, u mnie w p11 97r jest bąbel na dachu i coś tam jeszcze bym znalazł...ale co tam :twisted:

 

No coz jesli chcesz dam ci jakies zdjecia sedana w tylna wycieraczka.W Irlandii duzo pada tak wiec moze ten bajer byl przeznaczony tylko do tego kraju :wink: Coz do soli masz racje jednakze zeby zjadala auta tak szybko ? Chyba ze ktos garazowal blisko oceanu...Dzisiaj ogldalem Primere z srodkowej czesci Irlandii gdzie tez byla uzytkowana i ma jeden minimalny punkcik na dachu.Jestem zreszta nia bardzo zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też chce tylną wycieraczkę, da sie u Ciebie kupić cały komplet wycieraczki, silnik i pełny osprzęt do primerki ? :-)

 

Mam dach i brzuchów nie ma, ale była malowana cała więc kto wie jak to kiedyś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też chce tylną wycieraczkę, da sie u Ciebie kupić cały komplet wycieraczki, silnik i pełny osprzęt do primerki ? :-)

 

Mam dach i brzuchów nie ma, ale była malowana cała więc kto wie jak to kiedyś było.

 

nie mam zielonego pojecia czy ktos to sprzedaje - pewnie na szrocie cos by mozna tu bylo znalezc ale ja sie w takie rzeczy nie bawie.Sorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też chce tylną wycieraczkę, da sie u Ciebie kupić cały komplet wycieraczki, silnik i pełny osprzęt do primerki ? :-)

Nie wiem czy to się opłaca, bo w sedanie to większa rewolucja. Do wymiany idzie tylna szyba, podszybie, wyściółka półki, no i dochodzi silnik z wycieraczką. Przynajmniej tak jest w P11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale w sunny mam wycieraczke, a tutaj czekam az snieg sam spłynie i mnie to drażni :)

Wiem co masz na myśli :) Ja uwielbiam swoją wycieraczkę ;)

A Tobie w takiej sytuacji pozostaje umiejętnie korzystać z ogrzewania tylnej szyby... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...