Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Silvia] s12-ktoś coś wie o częściach?


Gość Piotr Hojda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BArdzo ciekawy wozik, moj znajomy wyskrobał z niego 210KM i 310Nm o tak bez problemów większych...

 

jak cherz namiar na niego odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Hojda

Za mało częśći. Za stary. Za drogi w utrzymaniu(spalanie około 17l/100).

Za bardzo ponosi. Ale własnie ZA TO jest zaj.....ty.

Mozesz mi dac namiary na swojego kolege moze mi w czyms pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem posiadaczem Silvi. Moja jest z 1987 r Silnik Fj20. tez potrzebowałem duzo czesci do swojej bo na wiosne zaczynam gruntowna przebudowę. Znalazłem w Olsztynie kolesia który ma kilka sztuk rozebranych na czesci Ma praktycznie wszystko i ma bardzo rozsadne ceny.Ma tylko czesci do Silvi z silnikiem 2,0 16V.

 

Namiary na kolesia:

Adam Borowski

ul. Artyleryjska 35

Olsztyn

tel. 089 5354383

kom.0602 285 143

 

Koles ma warsztat mechaniczny. Zajmuje sie tuningiem i ma tez fajnie zrobioną Toyote Corolle AE86. Jezdzi nia w rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. może swoj silnik CA18ET zastąpisz popularniejszym, mocniejszym mniej paliworzernym CA18DET ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie taki silnik tylko ze bez turbiny. Jest to 2,0 16V 145KM. Ale oczywiscie turbo bedzie. Duzo Silvi z tym silnikiem jest w Anglii.

 

 

A to jest zdjecie silnuika z orginalna turbiną. Niestety turbo nie widac.

48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Hojda

Z Adamem rozmawiałem przez telefon,nie zakonczyła sie ta rozmowa zbyt przyjemie.

Co prawda ma on 2 l. do sprzedania za 900zł. ale dziwnie mu nieufam.

Byleś może u niego i widziałeś ten silnik?

2l-skopana-na turbie,coś pieknego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim przez telefon i byłem tez u niego osobiście i koles był spoko. Sam wykrecałem sobie to co potrzebowałem.Widziałem u niego te silniki. Stały chyba ze 3 sztuki. Tylko on ma silniki bez turbo zwykłe FJ20. byłem u niego w wakacje. ceny tez miał spoko. Za maglownice , 2 pozycyjne lampy atyrapke, tylne zaciski hamulcowe z linkami , silniczki do podnoszenia lamp i plastiki z tylnej klapy zapłaciłem 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...