Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MASKA Z KARBONU DO N15


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM CHŁOPAKI,

WPADŁ MI DO GŁOWY POMYSŁ ZROBIENIA MASKI Z KARBONU,TANIEJ WYJDZIE W POLSCE NIZ W USA

W POLSCE ZROBIŁABY FIRMA

http://www.ag-tuning.pl/

, BYŁABY TO MASKA 100 JAK SERIA CZYLI ZDEJMUJE SIE STARĄ I ZAKŁADA NOWĄ PIEKNĄ KARBONOWA(WSZSTKIE MOCOWANIA I STELAZ JEST)WAZY ONA OK 4 KG I WYGLĄDA KOZACKO!!!

CZY BYLIBY CHĘTNI??

WIADOMO JAK ZAKUPY GRUPOWE TO WYJDZIE NAM TANIEJ!!!!

 

OTO KOSZTY JESLI BYŁOBY 10CIU CHETNYCH(ALE ZE MNIE OPTYMISTA :lol: )

-MASKA NA WZÓR- 150PLN CHYBA ZE KTOS Z POZNANIA DA SWOJĄ

-ZA 10 SZTUK , CENA SAMEJ MASKI 1200PLN!!

- FORMA DZIELONA NA 10 OSÓB 800PLN CZYLI PO 80 PLN

- TRZEBA WPŁACIC ZALICZKE OD MASKI 300 PLN

 

W USA WYCHODZI TAKA MASKA Z PRZESYŁKĄ W PODOBNEJ CENIE ALE JEST DO SENTRY B14 , NIE MAM 100% ŻE BEDZIE TO TO SAMO CO DO ALMERY N15

 

CO WY NA TAKI ZAKUP GRUPOWY??

POPROSZĘ MODERATORA O PODPIĘCIE TEGO

DZIEKI

 

czyli cena maski za jedną jak 10 osób bierze wychodzi:

1300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies fotki N15 z taką maską ?

 

 

 

nie żebym był zainteresowany kupnem , ale chcialbym spojrzec :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak... ja uwazam ze to swietny pomysl bo mozna ja uksztaltowac jak sie chce... oczywiscie po uzgodnieniu z tymi 10 osobami :) co do kosztu to jak ktos i tak ma w planach zrobienie np przedluzenia maski to lepiej dorzucic i machnac karbon. u mnie np przedluzenie maski 600pln kosztuje... a karbonowa lzejsza i bardziej kozacka :D a pozneij jak by co zawsze mozna ja drozej na allegro puscic ;) ja bym robil.... gdyby nie chroniczny brak funduszy... :( wiec musze miec badlook dla biednych :P czili brewki... jak ktos ma do shandlowania chetnie odkupie :) do N15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies fotki N15 z taką maską ?

 

 

 

nie żebym był zainteresowany kupnem , ale chcialbym spojrzec :]

nie, bo my bylibysmy pierwsi ale zobacz to i naciesz oko ze możesz mieć takie cos tylko bez tych wlotów ala EVO

 

 

PULSAR1.JPG

 

A W SŁOŃCU WYGLADA TAK

 

1047362995637_hood_detail11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania:

 

1) Jesli znajdzie sie 10-ciu chetnych to koszt 1 maski wynosi tylko 150zl??? Czy ile, bo nie skumalem :)

 

2) Jaka jest szansa, ze maska od N15 pasuje do N14 i czy jesli znajdzie sie 2 chetnych (ja i Sami) na maske do N14 to czy z tego powodu koszty sie zmienia (zwieksza)???

 

Chyba zrobily sie z tego 3 pytania :-k ale co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania:

 

1) Jesli znajdzie sie 10-ciu chetnych to koszt 1 maski wynosi tylko 150zl??? Czy ile, bo nie skumalem :)

 

2) Jaka jest szansa, ze maska od N15 pasuje do N14 i czy jesli znajdzie sie 2 chetnych (ja i Sami) na maske do N14 to czy z tego powodu koszty sie zmienia (zwieksza)???

 

Chyba zrobily sie z tego 3 pytania :-k ale co tam ;)

1.koszt maski 1300pln za sztuke przy 10 osobach!!

jak jedna osoba bierze to 800pln za forme plus 1500 za 1 maske razem nam daje 2300 :roll:

 

2.nie wiem, to inna forma n14 niż n15 , a czy maska pasuje??nie wiem, nie wydaje mi sie...lipa za za forme chcą 800pln

2.:lol:

napisałem do nich , czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny grill ma :D

NIE RÓB OFFTOPA :evil: , TO GTILL Z JAPOŃSKIEJ WESJI N15 :wink:

 

no fajne rzeczywsice. ciekawe czy mozna gdzies taki dostac :]

sory za oftopa :P

 

maska fajna, ale taka maska na serii to raczej by było smieszne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania:

 

1) Jesli znajdzie sie 10-ciu chetnych to koszt 1 maski wynosi tylko 150zl??? Czy ile, bo nie skumalem :)

 

2) Jaka jest szansa, ze maska od N15 pasuje do N14 i czy jesli znajdzie sie 2 chetnych (ja i Sami) na maske do N14 to czy z tego powodu koszty sie zmienia (zwieksza)???

 

Chyba zrobily sie z tego 3 pytania :-k ale co tam ;)

1.koszt maski 1300pln za sztuke przy 10 osobach!!

jak jedna osoba bierze to 800pln za forme plus 1500 za 1 maske razem nam daje 2300 :roll:

 

2.nie wiem, to inna forma n14 niż n15 , a czy maska pasuje??nie wiem, nie wydaje mi sie...lipa za za forme chcą 800pln

Ok, doczytalem juz wszystko. Ehh, ja odpadam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CI Gre powiem że cena takiej maski w USA to okolice 1300-1500zł do tego dojdzie wysyłka do PL, niewspominając o przelewie to smuka robi się ponad 2 000...

 

Działajcie działajcie jakby co to mam namiary na typa co robi maski za ok 700-800zł ale z włukna szklanego gwarancja na to żę waga nie przekroczy 6,5kg...

 

Jakby Co to tel. tu wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CI Gre powiem że cena takiej maski w USA to okolice 1300-1500zł do tego dojdzie wysyłka do PL, niewspominając o przelewie to smuka robi się ponad 2 000...

 

Działajcie działajcie jakby co to mam namiary na typa co robi maski za ok 700-800zł ale z włukna szklanego gwarancja na to żę waga nie przekroczy 6,5kg...

 

Jakby Co to tel. tu wkleje

a dasz 100% pewności ze zwrotem kasy za maske z US ze bedzie do almery pasowała??

karbonowe ważą 4 kilo

a za włókno szklane 800pln to duzo za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i lampy sie roznia :/:/ a zastanawialem sie nad lampami z ebaya... :(

to masz jużmkłopot z głowy :lol:

 

i ty tez :P bo maska w sentrze inna jednak jest :/:/ chyba ze kupisz ta od sentry i jakos ja przerobisz... ale jak jest z obrobka wlokna weglowego to nie wiem... :/ pewnie by rownie kosztownie wyszlo po 1 a po drugie ta maska co wzor na poczatku pokazywales ( z wlotem) fajniejsza niz taka gladka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i lampy sie roznia :/:/ a zastanawialem sie nad lampami z ebaya... :(

to masz jużmkłopot z głowy :lol:

 

i ty tez :P bo maska w sentrze inna jednak jest :/:/ chyba ze kupisz ta od sentry i jakos ja przerobisz... ale jak jest z obrobka wlokna weglowego to nie wiem... :/ pewnie by rownie kosztownie wyszlo po 1 a po drugie ta maska co wzor na poczatku pokazywales ( z wlotem) fajniejsza niz taka gladka

patrz pierwszy post tematu...nic nie mam z głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to wyglada jak maska almery n15??

 

kk6.jpg

 

a czy to wyglada jak sentra??

to jest amerykanska wersja 200SX. wyglada podobnie jak sentral ale jednak ciut inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...