Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozruch bez kabli


Gość Polak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek_83

Ciekawe urzadzonko,ale czy skuteczne,to nie wiem.Widzialem kiedys w hipermarkecie takie cus podlaczane do zapalniczki w samochodzie z rozladowanym aku i w tym z dobrym,taki duperel zamiast kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość francuzik2

Hej!

Czego to ludzie nie wymyślą?????????

Nie wiem jak to dziala i jakia jest skuteczność??/

Czy ktoś to stosował już u siebie???

Co o tym sądzić???

Mam same wątpliwości.............

Pozdrawiam i miłego odpalania życzę!!!

Francuzik2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzennio

To będzie działać raczej kiepsko ze względu na kable prowadzące z zapalniczki do akumulatora. Prądy przy rozruchu są całkiem duże i na około 100% wywali bezpiecznik, jak nie to może się potopić izolacja na przewodach Rozrusznik podłączony jest bezpośrednio do Aku grubym przewodem bez bezpiecznika właśnie z tego powodu. Generalnie nie polecam, można sobie szkód w samochodzie narobić nawet jak odpalimy autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek19854

witam!!!

ciekawe te urzadzonko jak i podejzliwe :) , na jednej fotce koles ma rekawiczke zalozona mozna podejrzewac ze porzyczy sobiw autko , jak w temacie odpala bez zadnych kabli :lol: nie dajcie sie zwiesc takim czyms

kolega sie dobrze wypowiedzial ze popalic moze bezpieczniki (o ile te cos jest tym czyms naprawde :roll: )wiadomo ze zapalniczka przechodzi przez pare bezpiecznikow

pozdro

NDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ma za zadanie podtrzymać pamięci (radia i komputera) przy wyjęciu akumulatora z samochodu na czas ładowania.

Innego zastosowania nie widzę... :-) Hi, hi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek19854

niech koles sobie to w buty wsadzi bedzie wyzszy <koles pisze ze 3 razy na rok ladowac to cus a podczas rozruchu ile przeciez pradu idzie a moze to cos jest na energie atomowa :lol: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...