Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skromny poczatek


Gość bun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cai zrobisz spokojnie sam :) nie ma co popsuc

porting jak sie postarasz i zrobisz to wedlug instrukcji z forum tez powinno byc ok. co do zaplonu to podjedz do jakiegos zaufanego fachowca i powiedz zeby ci na tyle przyspieszyl zaplon zeby nie bylo stukowego (ale i tak najlepiej to ustawia coobcio :P tyklo nie mam czasu zeby do niego skoczyc :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie CAI to bym sie podjal ale jesli chodzi o porting to bez kogos kto to robil i to najlepiej nie raz wogole nie podchodze do tematu, poza tym najlepiej to by bylo podjechac do kogos na caly dzien i to skleic ladnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze bedzie mozna na kogos zgonic :P:P poczytaj forum... zobaczysz ze grzebanie przy autku nie jest takie straszne :) a pozneij sam zadecydujesz czy dasz komus do zrobienia czy zrobisz samemu :)

trzymam kciuki za osiagi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki to raczej dzieki odelzeniu, ale dzieki i tak :P powaznie... najpowazniejsze z tych modow to chyba porting, ale i tak... pol dnia i zrobione, a jaka satysfakcja... popsuc niczego nie popsujesz, a nic nie da Ci takiej satysfakcji jak samodzielne upapranie sie silnikiem swojego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porting może i nie jest trudny........ ale przydało by się żebyś też splanował głowice i rozwiercił kanały ssące i wydechowe a potem je wypolerował i wcale to nie jest takie proste bez odpowiedniego sprzętu

teraz może bierz się za wydech, nie wiem ile chcesz kasy na to przeznaczyć ale dobrze by było zrobić kolektor 4-2-1 i reszte przelocik z końcowym tłumikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer
Wszystko to zrobisz spokojnie sam :) ja po tym mialem 17 koni przyrostu... aha, i jeszcze wywal kata :)

Sami ja widze, ze Ty na prawde wierzysz w te wyniki z hamowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem wyjdzie na owrot 170Nm i 150Km ;)

Nie no troche czasu minało ten typ od hamowni mam nadzieje żę ogarnął już temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...