Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zegary - pomocy


Gość rak

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od 2 dni padły mi zegary na desce rozdzielczej (obr. prędk.temp. paliwo), nie działa też licznik kilometrów (nie dodaje). diodki i podświetlenie działa. uruchomiła się też kontrolka silnika.

czasami wszysto sie włącza i jest OK do momentu wyłączenia silnika.

może ktoś ma pomysł co zrobić (wizyte w ASO wolałbym sobie darować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od 2 dni padły mi zegary na desce rozdzielczej (obr. prędk.temp. paliwo), nie działa też licznik kilometrów (nie dodaje). diodki i podświetlenie działa. uruchomiła się też kontrolka silnika.

czasami wszysto sie włącza i jest OK do momentu wyłączenia silnika.

może ktoś ma pomysł co zrobić (wizyte w ASO wolałbym sobie darować).

 

A liczniki wyświetlają jakieś cyferki, czy są czyste?

Bo wszystko wskazuje na to, że tablica liczników nie dostaje zadnego sygnału poza napięciem. Może z jakiegoś powodu kostka Ci się odpięła? Demontowałeś ostatnimi czasu deskę rozdzielczą?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik wyswietla cyferki ale stoi , zegarek działa bez problemów. na razie nic nie demontowałem, chyba spróbuje odpiąć deskę i popsikać czymś w kostkę.

wczoraj gdy zegary ruszyły spróbowałem zrobić test wg instrukcji z manuala, zegary działały wszysto byo OK.niestety nie miałem przy sobie instrukcji i nie spisałem wyświetlanych kodów błędów. po wyłączeniu silnika znowu kicha.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik wyswietla cyferki ale stoi , zegarek działa bez problemów. na razie nic nie demontowałem, chyba spróbuje odpiąć deskę i popsikać czymś w kostkę.

wczoraj gdy zegary ruszyły spróbowałem zrobić test wg instrukcji z manuala, zegary działały wszysto byo OK.niestety nie miałem przy sobie instrukcji i nie spisałem wyświetlanych kodów błędów. po wyłączeniu silnika znowu kicha.

pozdrawiam

 

wiesz moze gdzie na serwisowce znalesc ten test zegarow? lub moze masz chwile aby opisac to wlasnymi slowami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...