Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przekaźnik ABS


Gość akira

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to ze zauważylem ze cos nie tak sie dzieje z moim abs-em doszedlem do wniosku ze jest to winna przekazników.Puszka tych przekazników znajduje sie za akumulatorem (potrzac od przodu autka)

 

[ Dodano: 13 Mar 2006, 17:41 ]

czyzby nikt nie ma Micrusa z ABS-em.Bardzo mi zalerzy na tych fotkach bo swiecaca kontrolka ABS doprowadza mnie do szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiesz ja mam abs (micra '99) ale narazie nie mam aparatu :sad: ...za kilka dni brat mi przywiezie to Ci na e-maila podesle kilka fotek , a tak nawiasem to ostatnio czasami zapala mi sie kontrolka (i abs nie dziala ...) i nie wiem o co chodzi , czasem gasnie po minucie a czasem jak wylacze silnik i jeszcze raz odpale .... hmmm co to moze byc???? moze ktos wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne objawy, a teraz to juz cały czas sie swieci.Mam zamiar wykrecic czujniki i je przeczyscic a jak to nie pomorze t nie wiem(wykrece żarówke z deski :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wykrecic zarowe ...zeby po galach nie swiecila....ok to rozumiem - ale co z abs'em czy dziala = jak sie swieci zarowa...? mnie interesi dzialanie sprzeta - skoro juz jest ... :smile: ps. no poczatku myslalem ze kola pozabijane sniegiem ...lub cos takiego ...ale poznie mysle ...wilgoc...?? qrde sam nie wiem ....poczekam az sie cieplej zrobi to umyje sobie podwozie...(hmm moze jakas konserwcja...?!) i wtedy bede dochodzil... pozdrowionka z J.G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chce zeby mi ABSik działał dlatego zaraz po wyplacie jade do mechanika i niech podłączy kompa i sprawdzi.Moim zdaniem bedzie to czujnik i oby tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martusia

w sprawie absu:

 

1. jak lampka daje po oczach to znaczy że ABS nie działa

2. to że ma humory i sobie raz świeci a raz gaśnie to najprawdopodobniej jakieś zwarcie na przewodach, może coś nie styka?

3. z tego co wiem to samego czujnika bez uszkodzenia tak się poprostu nie wykęci

 

U mnie ABS się zbuntował juz jakiś czas temu. Obecnie lampka zapala się tylko na małych prędkościach, naogół przy skęcie. Po podpięciu komputer wykazał zwarcie w prawym kole. Koszt nowego czujnika to koło 500 zł (w ASO). Dałam sobie tymczasowo spokój z wymianą. Najpierw podjedę do elektryka żeby popatrzył na przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...