Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Lusterko


LeXaN

Rekomendowane odpowiedzi

rozwalilem lewe lusterko podczas mijania się z innym autem; mozecie mi powiedziec czy pasuje do mojego lusterko z Micry 1985 tej starszej jeszcze kanciatej? mam szanse takie kupic za 20zl ale nie mam pojecia czy jest takie samo? chyba ze ma ktos tanio do sprzedania takie które potrzebuje ?

dodam ze szklo mam całe tylko posrzelał plasik i lusterko trzyma sie tylko na lince regulacyjnej wiec jesli mozna toto rozebrac to zadowoliłbym sie nawet stłuczonym lusterkiem - ważne żeby tylko obudowa była dobra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej naprewde nikt nie wie czy ze starszej wersji k10 pasuje lusterko do nowszej? moze to ktos porównac? a moze jednak komus takie jak ja potrzebuje przeszkadza i chce sie go pozbyc? a jak nie to rozbieral ktos zewnetrzne lusterko? da sie moze jakos pokleic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pasuje od kanciastego. Przecież możesz odkręcić swoje i zabrać do porównania z tym za 20zł (chyba że to daleko).

Jak byś rozwalił prawe, to mógłbym Cię poratować, bo mam prawe bez szkła :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale mam troche daleko i niestety lewe potrzebuje a naprawde nie mam z kim porównac :cry: a mozna je jakos rozebrac? kurcze moze to idzie pokleic bo urwalo go tak od dolu a reszta obudowy jest cala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...