Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

fotele...


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie uwazacie ze fotele w n15 gx sa cholernie niewygodne na dlugie trasy ?? i slabo trzymaja na zakretach.... od czego innego by pasowaly fotele na standardowe szyny ?? bo po 300-400 km jazdy mnie cholernie plecy i d*pa bola... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie uwazacie ze fotele w n15 gx sa cholernie niewygodne na dlugie trasy ?? i slabo trzymaja na zakretach.... od czego innego by pasowaly fotele na standardowe szyny ?? bo po 300-400 km jazdy mnie cholernie plecy i d*pa bola... :D

Polecam kubełki wyciągnięte z wersji S/SR. Super wygodne. Były tym co poza szyberdachem najmilej wspominam ze swojej SR'ki. Przetestowałem na 1500km trasie i wysiadałem bez śladu zmęczenia kręgosłupa.

A i problem słabego trzymania bocznego znika ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba bede sie musial w lato wybrac na zachod na niemiecki szroty... znajde tam takie gadzety tanio ??

 

Chyba nie ma co jeździć. Ja ostatnio dorwałem dwa fotele kubełkowe z SRi do swojej Primerki w komplecie z tylną kanapą i wszystkimi czterema boczkami ( bo tapicerka była inna ) za 400zł. Wprawdzie ich nie kupiłem, ale na Allegro jest mnóstwo ludzi wożących takie rzeczy zza Odry.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki - fotel kierowcy mi niestety skrzypi i nie moge za cholere wyczaić skąd to dochodzi :-( smarowałem już szyny ale to nie to - sorki za OT ale jak ktos wie co można zrobic w tej kwestii to pomocy :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki - fotel kierowcy mi niestety skrzypi i nie moge za cholere wyczaić skąd to dochodzi :-( smarowałem już szyny ale to nie to - sorki za OT ale jak ktos wie co można zrobic w tej kwestii to pomocy :-) !

 

moze to jakies laczenia wewnatrz.. moze zdejmij tapicerke i posprawdzaj w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje SRi i fotele sa naprawde swietnie. mozesz sprobowac szczepa z angola ale bedzie trudno regulowac pokretla od strony kanalu.

Hmm... A dlaczego od strony kanalu? Nie moze kierowca jezdzic na fotelu angielskiego pasazera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A dlaczego od strony kanalu? Nie moze kierowca jezdzic na fotelu angielskiego pasazera?

Pewnie że może, pewnie fotel nawet będzie w lepszym stanie. Ale będzie miał do dyspozycji jedną ( albo chyba nawet dwie ) regulacje mniej niż pasażer.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A dlaczego od strony kanalu? Nie moze kierowca jezdzic na fotelu angielskiego pasazera?

Pewnie że może, pewnie fotel nawet będzie w lepszym stanie. Ale będzie miał do dyspozycji jedną ( albo chyba nawet dwie ) regulacje mniej niż pasażer.

Hmm... A ktore to? Szczerze mowiac nie jezdzilem na fotelu pasazera i nie mam pojecia jakie on ma regulacje. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A ktore to? Szczerze mowiac nie jezdzilem na fotelu pasazera i nie mam pojecia jakie on ma regulacje. ;-)

Hmmm... Powiem szczerze, zasugerowałem się fotelami z P11, gdzie fotel pasażera nie ma regulacji odcinka lędźwiowego, ale ze swojej SR'ki pamiętam, że miałem pokrętło do podnoszenia skrajnego fragmentu siedziska, pasażer tego nie miał.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam N15 z ostaniej produkcji i fotele nie są to typowe kubełki ale są za***iście wygodne i mają super trzymanie boczne :) naprawdę mają duże boczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam N15 z ostaniej produkcji i fotele nie są to typowe kubełki ale są za***iście wygodne i mają super trzymanie boczne :) naprawdę mają duże boczki :)

Może masz kubełki tylko o tym nie wiesz ;)

W "standardowych" N15 były do końca montowane te same fotele. Niewygodne dechy.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda że zawsze były takie same :) ja mam wersję komfort i te siedzenia wiele wspólnego z seryjnymi ławkami nie mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda że zawsze były takie same :) ja mam wersję komfort i te siedzenia wiele wspólnego z seryjnymi ławkami nie mają :D

A czy w wersji komfort nie montowali tych samych foteli co w S/SR ?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wiem... muszę porównać na spociku z kimś innym ale złego słowa nie da się o tych moich fotelach powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja narazie wrzucę fotele z Sunnego GTi, choć powiem że mam zaje...tą chrapkę na fotele z 300ZX (elektryczne :D) i jak kiedyś znajdę to kupię (narazie tylko na amerkcan ebay'u znalazłem, nawet niedrogo ale są ciężkie więc koszt paczki kosmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w porównaniu z tym co miałem w Clio - kubełki ze sporta to N15 ma straszne deski... jak trafie gdzieś na kubełki z SR to przekładam - plecy ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A dlaczego od strony kanalu? Nie moze kierowca jezdzic na fotelu angielskiego pasazera?

Pewnie że może, pewnie fotel nawet będzie w lepszym stanie. Ale będzie miał do dyspozycji jedną ( albo chyba nawet dwie ) regulacje mniej niż pasażer.

Hmm... A ktore to? Szczerze mowiac nie jezdzilem na fotelu pasazera i nie mam pojecia jakie on ma regulacje. ;-)

 

z tego co pamietam to jedyna regulacja jaka jest u pasazera to skladanie oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...