Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Primera - filtr PCV-gdzie?


Gość golemik

Rekomendowane odpowiedzi

a co w P11 tam nie ma? przecież to ta sama obudowa i nawet ten sam filtr powietrza... co do PCV czy PVC wymiana bądź czyszczenie wiele nie da prktycznie nie da :) nic poza spokojnym sumieniem :) ale ja to zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Czesc

Gdzie w Primerze P11, silnik GA16 znajde filtr PCV. W almerze 1.4 mialem go przy filtrze powietrza.

Dzieki

sprawdź dokładnie w książce napraw - np w mojej jest zawór pcv, nie ma filtra pcv. Natomiast w wersjach ze skrzynią biegów CVT - jest. Instrukcja obsługi podaje że niby w każdej jest filtr pcv ale jest to błąd, można sprawdzić w kartach obsług okresowych w ASO oraz w katalogu części i service manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź dokładnie w książce napraw - np w mojej jest zawór pcv, nie ma filtra pcv. Natomiast w wersjach ze skrzynią biegów CVT - jest. Instrukcja obsługi podaje że niby w każdej jest filtr pcv ale jest to błąd, można sprawdzić w kartach obsług okresowych w ASO oraz w katalogu części i service manualu.

 

szukalem od razu w obudowie filtra -tak jak mialem poprzednio w almerze -nie ma.

W instrukcji napisali ze jest.

W service manualu w czynnosciach przegladowych przy liczbie kilometrow 120000 tak jak w instrukcji jest napisane ze wymiana, natomiast w opisie wymian oleju, świec itd jest opis i rysunek zaworu pcv.

Zglupialem i zapytalem tutaj

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam

 

Czy nissan primera P11 2.0 2001r posiada coś takiego jak filtr PCV jeżeli tak to gdzie on się znajduje?

 

pozdrawiam

SR20DE nie maja PCV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...