Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AIRBAG


Gość kenyb

Rekomendowane odpowiedzi

czy moze ktos sie orientuje,gdzie mozna założyć poduszke do kierownicy,ogolnie autko ma miejsce tylko najwazniejszej czesci nie ma:)

jesli ktos wie to prosze o jakąs odpowiedz ,okolice wawy ,wawa...za ile ??

dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos sie orientuje,gdzie mozna założyć poduszke do kierownicy,ogolnie autko ma miejsce tylko najwazniejszej czesci nie ma:)

jesli ktos wie to prosze o jakąs odpowiedz ,okolice wawy ,wawa...za ile ??

dziekuje !

troche z tym roboty i szczerze nie wiem czy ktos sie bedzie chcial bawic! Chodzi tutaj o bezpieczenstwo i ja bym tego p.Kazikowi nie powierzyl.

Same wsadzenie poduchy nic nie da. do tego musisz miec nowa tosme do kierownicy, nowe wiazki, modol i czujniki do poduch pomontowane w odpowiednich miejscach.

Ja bym sobie taki zabieg odpuscil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety, mam ten sam problem ale chyba będę zmuszony oddać almerkę "panu Kaziowi" bo cena w ASO zwala z nóg...

 

może ktoś zna dobrą firmę która zajmuje się głównie takimi "poduszkowymi" sprawami (w Polsce południowej :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, mam ten sam problem ale chyba będę zmuszony oddać almerkę "panu Kaziowi" bo cena w ASO zwala z nóg...

 

może ktoś zna dobrą firmę która zajmuje się głównie takimi "poduszkowymi" sprawami (w Polsce południowej :?: )

mozesz podjechac na al.Mireckiego. tam za torami jadac od "rudenej" jest taki zaklad mechaniczny,! i tam pracuja spece od nissanow.a jeden z nich Grzegorz jest specem od elektorniki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...