Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] stuki w prawym kole


Gość radek2109
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radek2109

coś mi stuka w prawym kole, nie jest to końcówka, ani drążęk ani tuleja, nazwałbym to górnym sworzniem zwrotnicy, ma on luz, ale w katalogu nie ma takiego, bo chciałem kupic, przecież nie bede jechał do serwisu, a może ktoś mi w takim razie przesła schemat przedniego zawieszenia? byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek2109

byłem sie pytać o łożysko zwrotnicy i nie mają czegoś takiego w katalogu? nie ma takiej części a w serwisie jest jako cała zwrotnica, podobno ktoś gdzieś ma na to sposób, podobno sie to nazywa zestaw naprawczy łożyska zwrotnicy, ale skąd to załatwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

mi tez cos pukało ..okazało sie że to łącznik stabilizatora kupiłem za 33 zł i nie puka.

ps. pukało na nierównościach (zjeżdzaniu z krawęznika) jakby był luz wzdłużosiowy lub niedokręcony amortyzator

ps 2.podlewaruj koło aby łącznik był jaknajbardziej lużny i zobacz reką czy nie lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek2109

no i rozwiązałem problem, jednak łożysko zwrotnicy, nie ma takiej częśći w katalogach co sie okazało w serwisie jest tylko jako cała zwrotnica, na szczęśćie okazało sie że w sklepie znali takiego producenta co to robi i posiada takie łożysko, a są to dwa łożyska które kosztują 85zł, więc nie ma czego szukać w sklepach, bo byłem w większosći w gdańsku i nikt nie mógł doradzic, na szczęście są jeszcze ludzie obeznani w temacie i jakoś mi sie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

może znasz oznaczenia łozysk jakie tam przychodzą

zawsze łatwiej bedzie klubowiczom znależć w przyszłości je

napisz jakiej produkcji kupiłeś SKF FAG czy może polskie były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem ten sam problem z lozyskiem !!! ale moj kumpel - mechanik odrazu powiedzial mi jak to sie fachowo nazywa (szukał w jakis programach serwisowych 8) )!!! natomiast w sklepie w ich magicznych ksiazkach nic nie znalezli dopiero gdy pokazalem paluszkiem kolesiowi to dopiero bylo wiadome o co mi chodzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...