Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miłe zaskoczenie Serwisu Nissana


Gość szuwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

2 dni temu napisalem do centrali Nissna mejla z zapytaniem czy jest mozliwe uzyskanie instrukcji do P12 w jezyku ojczystym bo nabylem auto z drugiej reki bez takowej instrukcji.. Pani grzecznie mi odpisala ze oczywiscie, jest to jak najbardziej do zrobienia i polecila skontaktowac sie z lokalnym dystrybutorem. Zadzwonilem tam gdzie pani polecila i zapytalem o instrukcje... Pan odpowiedzial, ze oczywiscie zamowia i poprosil o telefon ze dadza znac jak tylko bedzie, zapytalem ile bedzie to kosztowac i tu moje zaskoczenie gdy Pan odpowiedzial ze nic, ze to w prezencie.. i ze jak mam ochote to moge podjechac do nich a oni mi wszystko wyjasnia za free co tylko bede chcial :))

czyz nie mile ??? :))

 

pozdrawiam

 

Michal

 

ps. jak tylko dostane w swoje rece ta instrukcje to zrobie to co kiedys na grupie Renault, czyli przeskanuje kartka po kartce i stowrze pdfka dla tych co nie maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bimbam73
ps. jak tylko dostane w swoje rece ta instrukcje to zrobie to co kiedys na grupie Renault, czyli przeskanuje kartka po kartce i stowrze pdfka dla tych co nie maja :)

 

Hurra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klubowicz6

kolego to jest nieprawdopodobne, ludzie czasami przechodza samych siebie, wiesz moze juz jak masz takie znajomosci to taka instrukcje znajdziesz do p10 z92r z 2.0 litrowym piecykiem twin cam z szesnastozaworowa głowicą moze chlopaki w serwisie maja i mi pomoga. bardzo prosze spytaj jesli mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnij szybko i wypelnij kupon Lotka, to twoj szcesliwy dzien.

Ja nie mialem tyle fartu, dealer zaspiewal 40PLN za ksiazke do P11-144.

Byc moze po zmianach organizacyjnych w przedstawicielstwie idzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to dzis mój ojciec pojechał do aso swoja N16 na gwarancji bo sam mu sie alarm włączał. okaząło sie ze tzreba tam jakis przełacznik wymienic.

 

najllepsze jest to ze sam musiał za to zapłacić :shock:

 

qrwaaa, :x to po co ta gwarancja skoro za usterki tzreba płacić :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co ta gwarancja skoro za usterki tzreba płacić :? :?

:shock:

Ja mam modul automatycznego wlaczania swiatel mijania, cos sie powalilo w nim. jakis przekaznik czy inne ustrojstwo. Powiedzieli, ze jezeli nie uda im sie go naprawic to wymienia na nowy z innej firmy za free! Cos "pomieszali" cos "dolozyli" i do dzis modul dziala.

Ale! Mam serwis prawie pod nosem, jednak jezdze do innego prawie 70km! Serwis serwisowi nierowny - a powinien :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...