Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Tylna lampa w kombi


Gość macallan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macallan

Przy wymianie żarówki stopu w tylnej lampie w kombi (P11.144) odłamała się ta cześć, która trzyma płytkę z żarówkami w kloszu. Zimno, plastik twardy i pękł mimo delikatnego odgięcia. Boję się, ze podczas jazdy żarówki wysuną się z klosza. Czy ktoś miał podobny problem? Jak sobie z nim poradzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tem typ tak ma. Ja od 2000 roku urwałem z obu stron. To się praktycznie samo wyłamuje. Nie ma takiego małego kawałka plastiku i może wypadać. Ja z braku laku na drodze po osadzeniu ramki w reflektorze po wierzchu przykleiłem to taśmą do klejenia paczek. Działa doskonale od zmiany żarówki do zmiany. Nigdy samo nie wypadło. Przy okazji ciekawostka, jak w prawej lampie wywierci się odpowiedniej wielkości otwór w wewnętrznej oprawie w miejscu gdzie on na niektóre kraje normalnie jest można w ramkę z żarówkami wsadzić sobie żarówkę do drugiego przeciwmgłowego - czyli od tyłu świeci nam i prawa i lewa strona na przeciwmgłowym. Instalacja jest gotowa fabrycznie - tylko ten otwór.

Oczywiście to prada dla tych co włączają tylne przeciwmgielne jak na prawdę jest mleko, bo nie cierpie tych co jeżdzą i oślepiają tylnymi czerwonymi lampami jadącego za nim przy byle mgiełce. Przednimi możecie sobie świecić ile chcecie ale tylne bardzo przeszkadzają gdy nie ma mgły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!!

Ten zaczep to wymyślił jakiś idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pojedź tam gdzie naprawiaja plastiki , mi to ładnie zrobili - wyjeli lampę i zrobili zatrzask koszt 30 zł.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...