Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie wybrać sprzęgło?


gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Panowie za podpowiedz...

A swoja droga to ciekawa opcja by byla z tym turbo... :)

Ale wtedy to i hamulce i zawieszenie ... itd...

Moze nie w tym aucie, ale w planach p11 GT :P wiec moze ??

 

 

DZieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

dojechalem do 230kkm i zaczynam myslec o sprzegle.

Co wybrac? Podobno AISIN to oryginal?

Ceny mam takie pod reka.

 

TARCZA SPRZEGŁA VALEO 97,75 zł

TARCZA SPRZĘGŁA ASCO(AISIN) 127,50 zł

ŁOŻYSKO SPRZĘGŁA ASCO(AISIN) 76,50 zł

DOCISK SPRZĘGŁA ASCO(AISIN) 177,65 zł

DOCISK SPRZĘGŁA VALEO 140,25 zł

 

brac valeo czy aisin (made in Japan) czy poszukac czegos innego? Zalezy mi na komforcie i trwalosci. Jezdze raczej delikatnei i plynnie ale czasem lubie ruszyc ostrzej spod swiatel.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktoryms ze wczesniejszych postow czytalem ze Sachs jest do bani... szarpie przy starcie... obecnie to jest moje 3 sprzeglo i wybor padl wlasnie na sachsa i musze powiedziec ze sprawuje sie znakomicie i jak na moje jest godne polecenia. auto szarpie ale to jest spowodowane zerwana poduszka :one:

:diabel:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Polecam Valeo, zrobiłem na nim prawie 200 tyś i dalej chodzi. NKK też ludzie sobie chwalą a co do LUK to wszystkie sprzęgła to już niestety regenerowane, Sachs to samo i same reklamacje na te syfy są, szarpią przy ruszaniu.
ja też to sprzęgło polecam w 200%.miałem założone jakiegoś Nippartsa ale strasznie szarpało przy ruszaniu.trzeba bylo dużo gazu dac. KUpiłem VALEO - komplet za 343 zł i sprzęgło jest idealne. Pedał sprzęgła chodzi mięciutko tak jakby go nie było a poprzednio pedał wpadał i strasznie sprężynował. POLECAM VALEO!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie valeo aisin sachs nkk można spokojnie brać,

 

jeśli ktoś założył np. sachs-a czy valeo czy aisin-a (tylko jeszcze jaka pewność, że to oryginał)

drugie pytanie czy równo została założona tarcza i czy wyczyszczony i nasmarowany wałek sprzęgłowy oraz wymieniona albo nasmarowana linka.

 

później pojawiają się posty a bo aisin to bee a bo valeoo do meee a nkk to padlo po 5tys

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja polecam Valeo, takie założyłem do mojego sunny 1,6 16V i nie załuje sprzegło chodzi jak nalezy, nie szarpie, pedał sprzegła miecutko pracuje polecam.Za komplet zapłaciłem 343 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...