Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ładna N15


Gość KSz77

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywicie 1.6 z 1997 stan idealny za niecałe 9k pln, to trochę tanio ...

2 uwagi na podsatwie użytkowania mojej Almy czarnej z hakiem.

1 - Kolor czarny jest b.ładny (oczywicie wieżo umyty :lol: ) , ale bez klimy latem to ciężko w nim wysiedzieć

2 - hak holowniczy - jak się ma domek na wsi to b dobra rzecz, ale trzeba uważać na sprzęgło, może być po potencjalnym cišganiu przyczepki doć zużyte ...

 

Nic nie jest napisane o przebiegu, chociaż w takich ogłoszeniach to prawie zawsze spotkać się można z radosnš twórczociš ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale coś za tania i to nie wersja SR :?

Już się wiele razy sprzeczaliśmy co do tego czy SR i NX Almera to to samo i wniosek wyciągnęliśmy następujący.

NX Almera to to samo co SR, tylko NX pochodzą z włoskiego rynku, a SR z reszty Europy.

 

Autko fajne, tylko cena faktycznie ciutkę podejrzana. Poza tym hak holowniczy jako ozdoba na pewno nie służył... Sprzęgło może być na wykończeniu.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra
Autko fajne, tylko cena faktycznie ciutkę podejrzana. Poza tym hak holowniczy jako ozdoba na pewno nie służył... Sprzęgło może być na wykończeniu.

 

pzd

 

 

dokładnie ten hak jest podejrzany

 

Wersja Sr ma dwie poduszki - ta ma jedną 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Sr ma dwie poduszki - ta ma jedną 8)

 

:shock: taaa a umnie podjuszek njet ;-)

Cena wręcz nierealna...musi być oprócz tego haka jakiś haczyk ;-)

Kto to montuje w wersji 3d SR hak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys spotkalem sie z przekonaniem kilku uzytkownikow ze hak ratuje ich przy uderzeniem w tyl itp.

Wiadomo ze to zludne ale jesli nie masz daleko to warta ja obejrzec.

Sprzeglo wiadomo jak sie sprawdza ;)

A co do klimy... ja tez po kupnie chcialem wstawiac ale z szyberdaszkiem i ciemnymi szybkami jest bardzo znosnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...