Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Valeo Silencio


competer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa, lub używał może wycieraczek Valeo Silencio, takich bez szkieletu metalowego? Jak się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem tylko nieliczne skargi od użytkowników na te wycieraczki. W najnowszych beemkach serii 5 czy 7 zbierały niedokładnie przy prędkościach powyżej 250 km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszych beemkach serii 5 czy 7 zbierały niedokładnie przy prędkościach powyżej 250 km/h :D

a juz chcialem je kupic ale skoro przy 250 zbieraja niedokladnie to chyba zgezygnuje :D a tak na powaznie kto jezdzi 250km/h w deszcz?? a wracajac do valeo to u jednych bedzie OK a inni beda narzekac wiec trudno uzyskac obiektywna odpowiedz trzeba wyprobowac samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie kto jezdzi 250km/h w deszcz??

Nie musisz jeździć w deszcz, żeby używać wycieraczek...

 

Te wycieraczki są za***iście ciche, a przy tym zajebiści drogie. Nie są jeszcze podgrzewane, więc przy obfitych opadach śniegu i minusowej temperaturze oblepiają się lodem jak każde inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa, lub używał może wycieraczek Valeo Silencio, takich bez szkieletu metalowego? Jak się sprawują?

 

 

Jesli chodzi ci o Valeo XTRM to sobie daruj.Cena cholernie wysoka a jakos - szkoda gadac - mażą i pierdza !!! I to za ta cene !!! Nie jest to tylko moja opinia.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiało mnie właśnie to jak one sobie radzą z błotem pośniegowym, którym potrafi żygnąć na drodze i jak zdrapują zamarzającą wodę. Cena wysoka, ale bosch tez nie tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie.

w sumie to kupiłem je z ciekawości. tzn. zrobiłem taki mały teścik: kupiłem własnie te valeo za 80zł i motgum za 8zł. po miesiącu obie spisują sie bardzo dobrze. no może z minimalną przewaga motgum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tych wycieraczek moja firma uprzedała. Reklamacji brak.

Fakt, że klientów najbardziej zniechęca cena, bo tanie nie są. :roll:

Ale myślę że jak bym już kupował wycieraczki tego typu to tylko Valeo. [-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam wycieraczki firmy champion :) cichutkie, ladnie zbieraja i to nawet jak zimno jest... dobrane na dlugosc w sklepie :)

 

Dokladnie tez mam championy i super zbieraja i zaplacilem tylko 26zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...