Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośno w aucie


Gość wolek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie : czy u was w nyskach tez jest głośno z tyłu? Przejechałem się ostatnio jako pasażer tylniej kanapy i miałem takie wrażenie jakby były otwarte drzwi albo nie było podłogi :/ czy możliwe jest ze brakuje mi jakiegoś wygłusznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100nx niestety kompletnie sie nie znam ale mam cos podobnego w moim aucie. zidentyfikowalem problem i polega on na tym ze nad tylnymi nadkolami sa wolne przestrzenie bez zadnych wygluszen. mozna sie do nich dostac demontujac kanape. moze i u Ciebie jest to podobna sprawa. jesli tak to TUTAJ masz pelen opis zalatwienia problemu w s14nastce - moze pomoze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Adams to własnie o to chodziło. Tam pod kanapa i w nadkolach nie ma żadnego wygłuszenia. Tak mysle że wypełnie to wełną mineralna taka o grubości z 10 cm. Powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze moglem pomoc :) ja tez sie za to wezme ale chyba jak sie troche cieplej zrobi bo w garazu nie mam az tyle miejsca zeby spokojnie kanapke wyciagnac

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...