Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Najmocniejsza "seryjna" N15 1,4 ?


malin_f1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś po wizycie u Pana Maćka zastanawiam się czy mogę szczycić się tytułem jak w temacie :)

 

MalinN15.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie.

skąd wziąłes te 10 nieprzepisowych koni?

z CAI za 8zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gratuluje, przebieg momentu wrecz wzorcowy; od razu mowie ze nie wierze w jakikolwiek przyrost dzieki "cai za 8 zl":), po prostu dostales dobry bonus od fabryki

 

grabowski ma hamownie obciazeniowa czy to jest wykres z inercji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gratuluje, przebieg momentu wrecz wzorcowy; od razu mowie ze nie wierze w jakikolwiek przyrost dzieki "cai za 8 zl":), po prostu dostales dobry bonus od fabryki

 

grabowski ma hamownie obciazeniowa czy to jest wykres z inercji?

 

Wiara czyni cuda :D a co do hamowni to nie wiem ale wydaje mi się że to ta druga... Kuby się trzeba zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra seria (mysle ze w granicach 95KM na maha powinno wypluc), teraz lekkie mody i dochodzisz do 100KM co realnie moze dac 11sek do setki

 

 

dlaczego gora jest tak kujele? slizgnal sie wam na rolkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra seria (mysle ze w granicach 95KM na maha powinno wypluc), teraz lekkie mody i dochodzisz do 100KM co realnie moze dac 11sek do setki

 

 

dlaczego gora jest tak kujele? slizgnal sie wam na rolkach?

 

Stary ja tam pojechałem z ciekawości zobaczyć jak ta impreza wygląda :) dopiero się w to wszystko wciągam więc nie zadawaj mi takich pytań :) pozatym nie będę robił w aucie jakiś radykalnych zmian narazie :) frajda jest już teraz jeździ odczuwalnie lepiej poprostu jest elastyczniejszy nawet w granicach 160km/h co dziś po raz kolejny testowałem :) co do rolek to mogół się ślizgać... powiem tak jak będę następnym razem na wiosnę bo już będę mądrzejszy i obiecuję postarać się o wynik 100KM a do setki już teraz jest ok 11 sek... pozatym to sedan i chyba jest cięższy od 5D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowa pora i zimne powietrze dobrze robia na takie pomiary.

Szkoda ze przy zwiekszonym tlenie w silniku nie mozna tak nim poszalec bo slisko ;)

Ja sie nie bede przechwalal bo nie mam dowodów, ale mysle ze nie mam sporo mniej KM.

Bort pewnego razu gdy mial zmierzone 94 KM ze stozkiem, ja na serii bralem go z gorszym startem przy wrzuceniu trzeciego biegu.

Dwa razy na S sie bralismy. Z reszta ferelnego dnia :evil:

Kiedys musze sie do Coobcia tez podpiac jak bede mial czas i fantazje to sobie zmierze KM ;)

Chociaz tak sobie mowie od dawna i jakos nie chce mi się bo jeszcze zaskoczę się nie miło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest CAI?? Prosze o wytlumaczenie bo moze u siebie sprobuje jesli to cos daje:)

 

CAI - cold air intake - dolot zimnego powietrza.. poza tym wyszukiwarka i ogien, ja wiem ze najlatwiej zapytac :lol: ale wystarczy poszukac..

 

kurde, nei zauwazylem ze tu juz druga strona jest :/ jesli ten post modowi bedzie zawadzal to niech go usunie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendrolog
w npt dluugi watek jest temu poswiecony co za oferma

 

 

Pijesz do mnie?? :twisted: Zapytalem z niewiedzy a nie z lenistwa, a z reszta. Pozostalym dziekuje za wyjasnienie, juz zasiegnelem "jezyka" na innych postach Naszego klubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...