Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak się dobrać do filtra pyłkowego?


Gość saki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to jest opisane w dziale zrób to sam, ale ze mnie chyba trochę jest głąb. Szczególnie nie mogę znaleźć tych bolców, by wyjąć schowek. Mógłby mi to ktoś prościej opisać, najlepiej z fotami? n19, 99, sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw kup filtr i tam masz instrukcje!!! rysunek itp tak mialem z filtronem. Przeciwpylkowy to jedyny filtron, który założyłem w mojej niuni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko opisane:

www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=14&tcid=3&tid=9

pozycja pierwsz. pozdrawaiam i miłej pracy.

no właśnie jestem taki tępy i nie mogę wykonać pierwszej czynności. wyjąć schowka. Gdzie konkretnie szukać jego mocowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mocowanie to zawiasy po bokach a dokładniej w rogach w głebi schowka na których pracuje/obraca sie schowek (no może nie obraca tylko wykonuje kawałek obrotu przy otwieraniu). W schowku masz zamek (wiadomo gdzie :lol: ), te bolce i powietrze (nie wliczając samego schowka) więc już chyba nie powinno być problemu z ich ustaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sukces, schowek wyjąłem, ale mam kolejny problem:-) Nie mogę odkręcić tych srub od metalowej szyny. ni cholery się nie ruszają. Ale dam radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr filtrem ale...jak to możliwe żeby z otworów nadmuchu wypadały np. suche listki i inne kawałki badziewia ??? czy filtr działa tylko wtedy kiedy powietrze do kabiny dostaje się znad komory silnika??? a reszta poprzez wlot powietrza pod wycieraczkami trafia bezpośrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnei narazie wyciaem wklady z ramek bo nie mam kasy na nowe narazie :( ale mam jeszce pytanko... co to jest to z prawej strony filtrow ?? to takei cos cylindryczne ?? :| bo u mnie pod tym sa kropelki wody... nie wiem czy poprostu sie skroplila bo bylo zimne czy cieknie... wole sie upewnic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...