Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

silniejsza maxima


Gość recin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po raz pierwszy

 

przymierzam sie do kupna nissan maxima i sie wlasnie zastanawiam dlaczego tak malo wersji 3.5 litrowych jest do kupna - mnie ta wersja sie podoba (oczywiscie nie nowy woz, tylko uzywany), pali niewiele wiecej, ubezpiecznie (Polska) tez nie bardzo wysokie w porownaniu do wersji 3.0 - sa jakies przeciw tej jednostce? zuzywa sie szybciej, gorzej wykonana? itd

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak malo 3.5?? moze nie kazdy potrafi opanowac 260 koni :lol:

a tak szczerze mowiac to moz emniej jednostek bylo przeznaczone na polske i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie ta nowa maxima w ogole nie lezy. Wyglad jest nijaki:| Jesli chodzi o dostepnosc aut to w kazdym lepszym komisie z amerykanskimi wozami mozna to znalesc. Nawet nie trzeba zbytnio szukac. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W POLSCE NIE W USA! Skoro jestes z Krakowa to objedz ze trzy komisy i zobaczysz ze w dwoch bedzie stal Twoj wymarzony dziwkowóz :D

jutro poobjezdzam natomiast dziwkowoz to passat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W POLSCE NIE W USA! Skoro jestes z Krakowa to objedz ze trzy komisy i zobaczysz ze w dwoch bedzie stal Twoj wymarzony dziwkowóz :D

jutro poobjezdzam natomiast dziwkowoz to passat :D

 

a ja myslalem ze mercedes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W POLSCE NIE W USA! Skoro jestes z Krakowa to objedz ze trzy komisy i zobaczysz ze w dwoch bedzie stal Twoj wymarzony dziwkowóz :D

Pozdr.

 

hehe, przegladnalem oferty dostepne w Internecie, co prawda nie zawsze to jest aktualizowane, ale niestety nic nie znalazlem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a mi sie wydawało że DZIWKOWÓZ = LEXUS. Lepszego auta wg mnie nie ma :]

 

Recin, ja tam nie wiem ale wydaje mi sie ze w Krakowie na pewno jest jakis sklad aut o rodowodzie amerykanskim. Pomijajac oczywiscie zlomowiec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02
witam wszystkich po raz pierwszy

 

przymierzam sie do kupna nissan maxima i sie wlasnie zastanawiam dlaczego tak malo wersji 3.5 litrowych jest do kupna - mnie ta wersja sie podoba (oczywiscie nie nowy woz' date=' tylko uzywany), pali niewiele wiecej, ubezpiecznie (Polska) tez nie bardzo wysokie w porownaniu do wersji 3.0 - sa jakies przeciw tej jednostce? zuzywa sie szybciej, gorzej wykonana? itd

http://www.automix.pl/nissan-maxima.html

http://nissan.auto-motor.pl/Maxima_QX

http://www.autoscout24.pl/home/index/detai...;id=drvworegozl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a mi sie wydawało że DZIWKOWÓZ = LEXUS. Lepszego auta wg mnie nie ma :]

 

Recin, ja tam nie wiem ale wydaje mi sie ze w Krakowie na pewno jest jakis sklad aut o rodowodzie amerykanskim. Pomijajac oczywiscie zlomowiec :P

 

hmm...dzisiaj bylem w krakowie i zadnej nie widzialem. Prawde mowiac to raz sie napotkalem tylko na taka w komisie w rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci jeszcze to:

 

http://www.mustang.net.pl/main.html

 

Mają duży wybór aut z usa, a poza tym kiedyś z gościem rozmawiałem - sprowadzają auta na zamówienie (4 tygodnie i masz to co chcesz, za niższa cene!).

 

zobaczcie na ta maxime 2005. skad oni biora takie moce w seryjnych silnikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad oni biora takie moce w seryjnych silnikach??

 

tam sie kłocisz o marne 5 KM :wink: - te maximy 2004-2005 maja 265 KM przy 6000

 

nie 5 ale 15. ta maxima ma 265 koni a nie 280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...