Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primera p11 - regulacja gazu.


Gość gadzinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gadzinsky

wiatm

moja p11 spala w granicach 14/100km lpg.

eksploatacja w miescie ale raczej spokojnie - do 4000obr.

walczyc z tym czy to norma???

moze macie jakiegos gazownika który wyreguluje???

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm

moja p11 spala w granicach 14/100km lpg.

eksploatacja w miescie ale raczej spokojnie - do 4000obr.

walczyc z tym czy to norma???

spokojnie to jest do 2500 obr!!!! a moja primka 2.0 pali w mieście max 10 l gazu/100 km a w trasie 8.00 l /km instal sekwencja , także walcz zacięcie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gadzinsky

otóż cały problem polega na tym że posiadam silnik 1.6....:(

2,0 to bym zrozumiał a tak to nie wiem czy warto wogóle gaz tankowac...

jezeli paliwa pali ok.10:)

 

hehe

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poszukać speca od gazu. Mnie też paliła dużo (2litry bez sekwencji), ale po regulacji, wymianie świec, kabli i filtra gazowego - działa teraz dość dobrze. Ostanio przejechałem ca 320 km na 35 litrach w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poszukać speca od gazu. Mnie też paliła dużo (2litry bez sekwencji), ale po regulacji, wymianie świec, kabli i filtra gazowego - działa teraz dość dobrze. Ostanio przejechałem ca 320 km na 35 litrach w mieście.
no to tak powinna palic mnie sie zdarza nawet 350 km na 35 l przejechać ale bez głupot :D (jest dobry spec od regulacji w Brzeżnicy )to odemnie niedaleko wiecej pytaj na priva :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
wiatm

moja p11 spala w granicach 14/100km lpg.

eksploatacja w miescie ale raczej spokojnie - do 4000obr.

walczyc z tym czy to norma???

spokojnie to jest do 2500 obr!!!! a moja primka 2.0 pali w mieście max 10 l gazu/100 km a w trasie 8.00 l /km instal sekwencja , także walcz zacięcie :D
a jakim cudem takie spalanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm

moja p11 spala w granicach 14/100km lpg.

eksploatacja w miescie ale raczej spokojnie - do 4000obr.

walczyc z tym czy to norma???

spokojnie to jest do 2500 obr!!!! a moja primka 2.0 pali w mieście max 10 l gazu/100 km a w trasie 8.00 l /km instal sekwencja , także walcz zacięcie :D

 

Nic tylko pozazdroscic takiego spalania. Moze sam sprobuje jezdzic na tak niskich obrotach... ;) Bo mi miasto wychodzi (liczone w te gorace dnie, gdzie podobno auto potrafi spalic o 1-1,5l wieceje gazu) 13,5 - 14,8l i to bez klimy ale za to wiecej w korkach nz jezdzac :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ma 1.6 i na 30L gazu robie po Wawie 210km. Jade w piatek na regulacje moze cos pomoze, bo nie był regulowany od założenia instalki.

 

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2007 18:22 ]

Ja już po regulacji gazownik powiedział ze miałem bardzo bogata mieszanke, zmniejszył i teraz zobaczymy jak to bedzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...