Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Białe kierunkowskazy w 100nx


Gość Dami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za***iste. Ciekawe czy robiłeś tak jak kiedyś pisałem żeby z innego auta wziąść większe przeźroczyste plastiki i wyciąć tylko kształt naszych kloszy i przykleić na silikon do orginalnych odbłyśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche podobnie ale inaczej.To co wykozystałem to przezroczysta(ale karbowana jak oryginalny klosz) osłona do lamp biurowych podwieszanych w panelach sufitowych.Przykręciłem oba odbłyśniki do tej tafli,wyciołem lutownicą kształt,puzniej juz tylko papierek ścierny aby wyrównac zadziory z plastiku i silikon do uszczelnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche podobnie ale inaczej.To co wykozystałem to przezroczysta(ale karbowana jak oryginalny klosz) osłona do lamp biurowych podwieszanych w panelach sufitowych.Przykręciłem oba odbłyśniki do tej tafli,wyciołem lutownicą kształt,puzniej juz tylko papierek ścierny aby wyrównac zadziory z plastiku i silikon do uszczelnienia :wink:

 

gratki za pomysł =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja rzezbilem z poliweglanem ale polmatowym i bez wzoru i musialem dac na zewnatrz na oryginalne klosze - moze byc ale Twoje bardziej mi sie podobaja =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedz jeszcze Dami skad zes wytrzasnal te obudowy do lamp z ktorych wyrzezbiles migacze: bylem dzis w castoramie, liroy'u, praktikerze, obi i pomniejszych sklepach i nic... samo dziadostwo: niby sa jakies pleksi ale albo w kwiatuszki albo jakies sopelki czy inne bzdety :evil: Kupiles je w jakims konkretnym sklepie czy na chybil-trafil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze Dami skad zes wytrzasnal te obudowy do lamp z ktorych wyrzezbiles migacze: bylem dzis w castoramie, liroy'u, praktikerze, obi i pomniejszych sklepach i nic... samo dziadostwo: niby sa jakies pleksi ale albo w kwiatuszki albo jakies sopelki czy inne bzdety :evil: Kupiles je w jakims konkretnym sklepie czy na chybil-trafil??

 

Ja byłem w obi i są, ale tylko całe komplety czyli obydowa z całą resztą. Bardzo ładnie wygląda obudowa, ale za 100pln nie opłaca się brać. Trzeba gdzieś znaleźć same szkła do tych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

jak bysmy zlapali sie za caly taki plastik to mozemy sie na niego zlozyc i kupic, z takiego mozna wykonac b.duzo kierunkowskazow :lol: Adams mam fote takiego s14 jak Twoj z bialymi kierunkami chcesz zobaczyc :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tmy stylu :)

white.jpg

moim zdaniem wyglada calkiem fajnie! ten powyzej jest dodatkowo obnizony co moim zdaniem daje duzo wizualnie ale niestety na nasze drogi jest nierealne (no chyba zeby zalozyc regulowane coilover'y co z kolei jest nierealne finansowo :( )

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bysmy zlapali sie za caly taki plastik to mozemy sie na niego zlozyc i kupic, z takiego mozna wykonac b.duzo kierunkowskazow :lol:

 

No nie wiem czy tak dużo można zrobić, ale 3 auta dało by się napewno upięknić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej tafli powinno tak na oko wyjść od 4 do 6 kompletów więc chyba i tak się opłaca zapłacić 100zł niż dać za jeden komplet 40E :wink:

 

To trzeba się zrzucać i brać się za wycinanie. Nic innego nam nie pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak są tak fajne jak na fotce to może zróbmy zapisy

Dami wytnie, przywiezie na Borki i biznes zrobi :D

 

Mnie niestety w Borkach nie bedzie, więc ja odpadam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
jak są tak fajne jak na fotce to może zróbmy zapisy

Dami wytnie, przywiezie na Borki i biznes zrobi :D

no ja mysle, ze chociaz nam podpowie na zlocie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie ma co tu podpowiadać. Bierzemy odpowiedni do tego celu materiał, odrysowujemy stary klosz, wycinamy, ładnie przyszlifujemy randy żeby nie było rzadnych zadziorów, wkładamy pomarańczową żarówkę, sklejamy wszystko na silikon przeźroczysty i zakładamy. Niby proste jak się o tym pisze tylko ciekawe jak jest w rzeczywistości :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jak są tak fajne jak na fotce to może zróbmy zapisy

Dami wytnie, przywiezie na Borki i biznes zrobi :D

no ja mysle, ze chociaz nam podpowie na zlocie :wink:

W Borkach niestety mnie nie będzie ale 30-tego kwietnia zapraszam na tor Lublin

Tutaj link do całego tematu-> http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...