Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zoroweczki do podswietlenia przelacznikow P10


Gość eko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam do wymiany zaroweczkiw przelaczniku do streowania szybami.Dzis rozebrale je wyciagnalem zarowki i pojechalem kupic nowe.Nigdzie takich nie maja.Gdzie mam szukac,moze ktos ma wiecej na sprzdasz albo chodziasz jakis link do sklepu z takim rzeczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość. Dzisiaj widziałem w akcji LED-y na 12 V. Mają całkowicie odmienną budowę od tych tradycyjnych. Są praktycznie płaskie, wysokie tylko na 2-3 mm, średnica elementu świecącego nie przekracza też 2-3 mm, a spód mają kwadratowy. Te które widziałem pracowały na standzie pokazowym. Kolory biały, zielony i pomarańczowy. Chyba dwa rodzaje rozproszenia światła, skupione i rozproszone. Jedyna zagadka to zposób mocowania. Były zamontowane na płytce drukowanej i nie widziałem żadnych nóżek. Hutrownie dopiero namierzam, adres podam później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Być może niedługo będę w Kwidzynie to mogę Ci kupić. Cena to 60 groszy za sztukę i kolory do wyboru. Sam ostatnio kupowałem niebieskie i świecą za***iście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maniek-ol ale juz mam.Okazalo sie ze moja znajoma pracuje w jednej z naszch firm w kwidzynie i robia tam moduly do sterowania szybami i wlasnie dolkladnie takie zaroweczki s na tych modulach. Bede mial za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol
Dzieki Maniek-ol ale juz mam.Okazalo sie ze moja znajoma pracuje w jednej z naszch firm w kwidzynie i robia tam moduly do sterowania szybami i wlasnie dolkladnie takie zaroweczki s na tych modulach. Bede mial za free

 

A jaki kolor? Dowiedz się jakiej mocy są te żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawia się pytanie, jak sie zachowaja takie LED-y 12-to voltowe na oświetleniu zegarów. Tam jest przecież potencjometr do regulacji jasności. Będzie to dobrze pracowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zaroweczki swieca na kolor lekko pomaranczowy taki sam jak w podswietleniu centralnego zamka na srodkowym kokpicie.ale w orginale sa takie specjalne gumki niebieskie.zarowki sa chyba 1 albo 1,5 w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawia się pytanie, jak sie zachowaja takie LED-y 12-to voltowe na oświetleniu zegarów. Tam jest przecież potencjometr do regulacji jasności. Będzie to dobrze pracowało?

 

Nie, nie będzie pracowało, tylko delikatnie ściemni ale praktycznie niezauważalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale "tuning" właściciel 100NX potwierdza to. Będzie działać ale w mniejszym zakresie. Tyle, że on musiał wstawić 28 sztuk, aby efekt był zadowalający. Standardowe LED-y sa po 2,00 zł, a te malutkie po 6,00 zł. Niezły koszt sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...