Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Ubezpieczenie Micry


Gość ZWIERZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZWIERZAK

WITAM !!!

 

Chciałbym się troszkę przedstawić

 

Miałem jak dotąd kilka samochodów

 

2 lata temu moja kochana kupiła micre 1999 1,0 K11

Spodobał mi się ten model i właśnie 10/02/2006 kupiłem swoją MICRE

1998 1,0 k11 zielony metalik

narazie czarne zderzaki i całkowity (golas) ale to się powinno zmienić

 

Pierwszy zakup http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85551256

drugi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85602158

trzeci http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86446563

 

Dopiero trzy dni jestem włascicielem ale już mam pewne plany :-))

 

MAM PARĘ PYTAŃ DO WAS

 

1 ile płacicie OC i w jakich firmach

2 czy jest jakaś książka obsługi do modelu k11 po 98 roku (mam taką od 1993 -2001 WKŁ ale jest lipna jak do modelu z roku 1998)

3 Prześlijcie mi jak możecie jakies info o tych samochodach na maila napewno macie ładne kolekcje takich informacji.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co jest Chłopaki nie przywitacie Nowego Klubowicza :?

Witamy w Klubie a tak na marginesie to jest osobny dział na przywitanie no ale moze Bort nie doczyta tego posta hehe :)

Co do OC ja płace w samopomocy 280zł na cały rok :lol: , a co do reszty Twoich pytan to moze wypowiedza sie uzytkownicy K11 bo ja mam K10 8)

 

Pozdrawiam i pociechy zycze z Nisska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w Klubie a tak na marginesie to jest osobny dział na przywitanie no ale moze Bort nie doczyta tego posta hehe :)

On nie, ale ja doczytałem...

 

Kolego ZWIERZAK'u, witamy się tutaj: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1060

 

Posta zostawiam wyłącznie ze zwględu na zadane w nim pytania ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scyzor[/b]]
Witamy w Klubie a tak na marginesie to jest osobny dział na przywitanie no ale moze Bort nie doczyta tego posta hehe :)

On nie, ale ja doczytałem...

 

Posta zostawiam wyłącznie ze zwględu na zadane w nim pytania ;)

 

pzd

 

Hehe ;) Nie odstraszajmy Nowego Klubowicza ;)

 

Pozdro Scyzor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasieńka
No co jest Chłopaki nie przywitacie Nowego Klubowicza :?

Witamy w Klubie a tak na marginesie to jest osobny dział na przywitanie no ale moze Bort nie doczyta tego posta hehe :)

Co do OC ja płace w samopomocy 280zł na cały rok :lol: , a co do reszty Twoich pytan to moze wypowiedza sie uzytkownicy K11 bo ja mam K10 8)

 

Pozdrawiam i pociechy zycze z Nisska :wink:

 

no no wypraszam sobie! :wink: nie tylko chłopaki sie logują na tym forum! :) Mam k10 i co do oc ja zapłaciłam w compensie 265 zł. pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

799zl PZU na cały rok. Poznań. 10%znizki.

A tak wogule jaki ma sens podawanie kto ile płaci skoro składka zależy od wojewodźtwa,miasta, przebiegu ubezpieczenia, wieku posiadacza i oczywiscie od ubezpieczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) Nie odstraszajmy Nowego Klubowicza ;)

 

Pozdro Scyzor

Nie odstraszamy, tylko nakierunkowywujemy na właściwe tory ;)

Zmieniłem tytuł wątku, żeby był bardziej adekwatny.

 

również pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OC ja płace w samopomocy 280zł na cały rok :lol: , a co do reszty Twoich pytan to moze wypowiedza sie uzytkownicy K11 bo ja mam K10

 

Wg tego co widać to mieszkasz w Katowicach. I nie ma szans żebym uwierzył że płacisz 280 zł za rok skoro ja place 900 :|

Nawet jak bys miał wszystkie możliwe zniżki to chyba tyle nie wyjdzie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam :)

 

Ja płacę za Micrę k11 1.3 '93 -500zł za cały rok.

Mam 60% zniżki, ubezpieczony jestem we Warcie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt z nas nie ma innych książek do K11. Materiały znajdziesz na forum przy pomocy opcji szukaj (w sensie pytań i odpowiedzi). Jak czegoś nie znajdziesz, to pytaj, może ktoś będzie wiedział ;).

 

Ja nie płacę OC. Jest dla mnie za drogie ;D. Płaci żona. Bez zniżek w Rybniku w Warcie to wychodzi jakieś 840 za silnik 1.3 na cały rok. Ale nasze odpowiedzi niewiele Ci dadzą, bo OC faktycznie bardzo zależy od miejscowości rejestracji (np. we Wrocławiu płacilibyśmy jakieś dwie stówki więcej, czyli różnica wynosi w tym wypadku 25%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj zarejestrowałem cudo zielone mojej żony i za ubezpieczenie w pakiecie ac,oc,nw zapłaciłem 930 złotych mam full zniżek i jeszcze 10 procent za drugie auto, to chyba dość sporo ale nie wypuszcze zony w miasto bez ac (aha w warcie, wart auta 13000 pln)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...