Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] wyciecie katalizatora


Gość gadzinsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gadzinsky

witam ,

wiecie może jak jest z sonda w p11 1.6??

chciałem wyciąć katalizator i nie wiem czy nie bedzie sie świecił check engine i nie bedzie diagnozował błędu...

 

 

pozdr all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

wiecie może jak jest z sonda w p11 1.6??

chciałem wyciąć katalizator i nie wiem czy nie bedzie sie świecił check engine i nie bedzie diagnozował błędu...

 

 

pozdr all

W P11 (nie P11.144) jest jedna sonda przed katalizatorem, więc nic się nie będzie działo.

Jeśli masz katalizator OK to go nie wycinaj, ja przez tydzień jezdziłem bez i poza tym że auto było raz takie głosne, żadnych widocznych zmian nie odczułem. A jeśli masz kata zapchanego to może trzeba go wymienić na nowy ? A czemu chcesz go wycinać ?

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 można wywalić katalizator i nic się nie dzieje!

Jak nie masz za dużo kasy to odkręć kat. wydłub sirodek (jak nie jest przerdzewiały) i zakręć z powrotem :!: :wink:

Ja mam założoną strumienice wyglądającą identycznie jak kat. bo był przerdzewiały. :!:

A montując rurkę zamiast kat. można mieć problem na przeglądzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gadzinsky

myslalem ze wytne katalizator i wstawie rurke....

katalizator mam bardzo dobry bo diagnozsta na przegladzie dziwił sie ze ma takie parametry spalania....

pozatym mam ochote na mugena bo koncowy juz sie wysypuje...:(

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w nissanie ale mam znajomka który zlikwidował kata i wstawił rurke w mesiu 190. Efekt jest taki ze jak dobrze ciśnie i zmienia bieg to leci ogień no i głośny jest na maxa. Silnik miał dłubany u chojnackiego. Ja też sie zastanawiam czy wycięcie kata coś daje??? Jak jest z tłumikami sportowymi dedykowanymi do P11 warto np. wsadzić takowy ULTER czy może darować sobie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

u mnie byly 2 katy a nie ma zadnego, do tego kolektor 4-2-1, sportowe walki, gruby wydech na seryjnym koncowym tlumiku i jest cisza - jedyny halas pochodzi ze stozka i z walkow, wydechu w ogole nie slychac w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalisz wreszcie ten koncowy i leb ci bedzie urywalo jak to jest w moim przypadku :lol: chyba ze ta dwururka co planujesz nie bedzie za glosna. musze wrzucic jakis srodkowy przelot bo juz mam tego dosyc. w dodatku zgubilem silencer i jest naprawde dramat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

hihi to wspolczuje. jak chcesz to w MG zrobia Ci ladny z kwasa za 2 setki. moge zmierzyc swoj i tylko im podasz wymiary. narazie koncowego nie ruszam poki sie nie posypie, trzeba sie nacieszyc cisza w aucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Jak kat jest w porządku to niech siedzi na miejscu ,chyba że zrobisz to profeska bo tak jak pisał Grześ łeb urywa,a na dłuższą jazdę to można od hałasu zwariować :-({|=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

urywa bo ma przelota bez wkladki i wyciety srodkowy, wystarczy dac 2 tlumiki o duzej pojemnosci (ostatni na dwoch puszkach silencerem lub przelotowo-komorowy) i nie meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...