Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 podświetlenie licznika kilometrów i zegara


Gość bernas1977

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bernas1977

Przestało mi podswietlac czas, kupiłem w ASO za 15 PLN (sic!) zarówkę i ją wymieniłem - ona świeci a pozostałe dwie zgasły...Ten ciekłokrystaliczny licznik podswietlany jest przez 3 żarówki na niebieskich podstawkach.

No i pytania:

1. Czemu dwie pozostałe zgasły po wsadzeniu tej nowej? Czyżby inna moc? Chyba niemożliwe. Na podstawce tej nowej żarówki są małe literki TS oraz E, a tej starej TS oraz C - może jednak się różnią, choć z wyglądu są idnetyczne.

2. Można gdzieś to kupić taniej?

Proszę Was o pomoc, bo mam auto rozbebeszone i będzie rano zadyma, jak żona będzie chciała jechać do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwie przepalone żarówki Wyjąłem jedną i poszedłem do sklepu z elektroniką (taki serwis rtv). Tam kolo dobral mi żarówki o zblizonej mocy (żeby "równo" podświetlały). Kupiłem chyba z 5 po 1,50 PLN Trzeba tylko później ze starej oprawki wyjąć żaróweczkę i zdjąć kapturek, żeby przełożyć na nową żarówkę. Musisz dokładnie przyjżeć zię, jak druciki od żarówki są zakladane na oprawkę. Najlepiej wymień od razu trzy, żeby na bank równo świeciły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, 15 złotych za taką diodzinkę? W sklepie elektronicznym za 15 zł to kupisz ich przynajmniej z 10. Ludzie, to co odpieprza się w ASO z cenami to jest po prostu skandal i tyle. Potem słychać lament dilerów, którzy płaczą, że muszą zamknąć interes bo nie ma klientów.

Na ekonomii mnie uczyli podstawowej zasady rynku: duży obrót, duży zysk, mały obrót, mały zysk. To jest proste jak pier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...