Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aso a gwarancja...


Gość jarvik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie cos na temat utraty gwarancji poprzez przeglady poza aso?? Z tego co wiem nie ma takiego prawa jestesmy w unii, wiec kazdy serwis ktory dokona czynnosci zgodnie z ksiazka przegladow jest dopuszczalny!! To sie ponoc nazywa walka z monopolem i dbalosc o prawa konsumenta. To samo z czesciami zamiennymi nie ma obowiazku uzywania tych z napisem Nissan (inna sprawa ze czasami warto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z czesciami zamiennymi nie ma obowiazku uzywania tych z napisem Nissan (inna sprawa ze czasami warto)

 

Powiedzialbym nawet ze nie "czasami" a zawsze ale ot takie moje skromnie zdanie :oops: , a co do przegladow w ASO to chyba niestety jestesmy na nie skazani (jezeli oczywiscie nie chcemy stracic gwarancji), wiadomo ze sa miejsca gdzie zrobia to taniej i lepiej ale co zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Jak jych esteście frajerami to sobie jeżdzcie do tych baranów w ASO. Legalnie wygląda to tak że każda stacja ale mająca autoryzacją nissan może wykonywać przeglądy (a takjie są). Części wcale nie trzeba używać oryginalnych dopuszczalne są zamienniki (mają przecież certyfikaty jakości, czy ISO). Oryginały do mojego silnika 1,5 dCI to tylko RENAULT a nie śmieszna podróba nissana za podwójną cenę (pisałem już to tym - filtry). Klasę jakościową znajdziecie na opakowaniu a ściemnianie że częśći w serwisie to te na pierwszy montaż to wielka ściema inna sprawa to to, że niektórych części po prostu nie ma poza ASO i jesteśmy na nie skazani. Z DALEKA OD ASO - IDIOCI, BARANY I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DALEKA OD ASO - IDIOCI, BARANY I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!

Nieco off, ja bym tak tego nie ujal, bo jestem daleki od uogolnien, bo moze ktos z Twojej rodziny zacznie pracowac w jakims ASO i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Mam już dość tych pseudofachowców z ASO dlatego tak się o nich wyrażam a jak ktoś z rodziny bęzie tam pracował to dam wam znać będzie w końcu kompetentna osoba, a nie sami naciągacze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...