Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

woda pod tapicerka drzwi w N16...


Gość Maro25

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano zauwazylem w miejscu gdzie szyba "wlazi" w plastikowa tapicerke drzwi (tuz pod lusterkiem) stojaca wode (jak naciskam lekko tapicerke to ze srodka wyplywaja krople wody i wyglada to tak jakby spod tego "cycka" od ustawiania lusterek woda dostawala sie pod tapicerke, wokol tego pokretla tez jest wilgotnawo, czy to mozliwe zeby nowy samochod przeciekal w tym miejscu? oj a tak bronilem swojej N16...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak czytam o naszych N16 to myslę, że możesz tak mieć, u nie ślady wody, mokra podsufitka była tuż nad przednimi słupkami (jak było powyżej -15 stopni w Warszawie). Jak naciskałem to czułem, że jest woda. Poza zaparowanymi lampami tylnymi jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera no.. zrobie zdjecie i wam pokaze naprawde nawet w moim starym poczciwym Golfie I nie bylo takiej lipy :-(

 

A szybę boczna miałeś do końca domkniętą :?:

 

jasne, z reszta same mi sie domykaja, tez myslalem ze to moze napadalo przez okno i nie zauwazylem po prostu, ale ta regulacja lusterka... to wszystko jest wilgotne jakby gdzies tam woda podchodzila pod mocowanie lusterka albo cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie woda dostała się z zewnatrz bo przy odpowiednich warunkach np. jak jest duża róznica temperatur zewnetrznej i wewnetrznej na jakiejś przegrodzie (w tym przypadku karoseria) to wykropli się para wodna i stąd może być woda np. pod (a w zasadzie nad) podsufitką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, czytam o naszych N16-o parowaniu świateł, o zbieraniu sie wody, rdzy na fotelach itd i łza mi się kręci :cry: , bo sprzedałem P10 2.0 SLX z 1993-tam nie było takich problemów- nioo palił wiecej trochę :D Co z tym NISSANEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...