Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Nie odpalił z rana... czy to wina kabli ?


Gość zeusik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

była mgła - wczoraj myłem autko - kapalo pod spód - parowało.. krece krece - nic - wykrecilem swiece - zalane benzynka - normalka podzcas długiego krecenia bez iskry - patrze na kable - a tu sparciale troszke - nissanowskie oryginały - chyba od nowosci ... moze to ich wina?? zostawilem maske otwarta na słoncu i poszedłem swiece osuszyc na gazie - zalozylem i odpalił po krótkim kreceniu - dodam ze wszystko z nim jest ok i odpala nawet na 30 stopniowym mrozie - czy to wina kabli WN??? Czy od złych kabli WN moze spalanie gazu byc wyzsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabli WN???? była mgła - wczoraj myłem autko - kapalo pod spód - parowało.. krece krece - nic - wykrecilem swiece - zalane benzynka - normalka podzcas długiego krecenia bez iskry - patrze na kable - a tu sparciale troszke - nissanowskie oryginały - chyba od nowosci ... moze to ich wina?? zostawilem maske otwarta na słoncu i poszedłem swiece osuszyc na gazie - zalozylem i odpalił po krótkim kreceniu - dodam ze wszystko z nim jest ok i odpala nawet na 30 stopniowym mrozie - czy to wina kabli WN??? Czy od złych kabli WN moze spalanie gazu byc wyzsze??

 

 

no na 99% kable... plus jeszcze kopulka do wymiany najlepiej :)

u mnei tez cos ost jak mokro jest to jakos muli :(

coz... kable od nowosci nie wymienione.. i swiece tez nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem swojego nismo to przyjechalem d ochaty i na drugi dzien ne odpalil - co jest grane pytam - patrze a tu nie ma swiec - iskrowniki zajechane jak holera - a przerwa ze 4 mm - wymienilem na NGK VLine12 - i jest ok - ale chyba bede musial i te kable wymienic i kopulke.. ile kosztuje kopulka? i c osądzicie o kablach z Janmoru???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janmor to dziadostwo? ja sie nei znam dlatego pytam...

 

no dosyc duuuuze dziadostwo ;] kupuj ngk i nie miej problemow.. bo tak to ci wystrzeli w puszke filtra i bedzie ciut wiecej do wydania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś z JC i jeżdże już ponad rok. Fakt gaziarze mówili, żeby Janmorów unikać jak ognia.

A co do kopułki, swojego czasu nie mogłem dostać nigdzie więc dałem stuwe w serwisie :evil: i to jeszcze jakiś włoski producent. :? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlej do butelki po płynie do mycia szyb wody i pod wieczór jak bedzie ciemno popsikaj po przewodach jak nie iskrzą to raczej nie ma przebić i nie ma sensu wymieniać kabli!!!

 

A co do Janmorów to ktos pisał że są konfekcjonowane w stanach (ASSY IN USA) , ale w Polsce zarabiane końcówki, niektórzy mówią że są zajebiaszcze a inni że do bani :? :? :?, bądź tu mądry i pisz wiersze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Janmorów to ktos pisał że są konfekcjonowane w stanach (ASSY IN USA) , ale w Polsce zarabiane końcówki, niektórzy mówią że są zajebiaszcze a inni że do bani :? :? :?, bądź tu mądry i pisz wiersze :lol:

No własnie, Coobcio jeździ na niebieskich Janmorach i je sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...