Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] po liftingu dobra furka?


Gość aquator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pojęcie - bo mam taki egzemplarz z końca produkcji P10 - wg mnie jest za***isty i lepiej wyglada niz poprzednie wcielenia P10 - chromy i inne duperelki - ale musisz patrzec nie tylko na estetyke ale i na funkcjonalnosc - ja np mam tylko przednie szyby elektryczne i to mi wystarczy - bo mam male dziecko i nieraz sie zdarzalo ze szyba przyczaskiwala szyje malca podczas zabawy - oczywiscie poprzez nieostroznosc- takze wole reczne z tylu otwieranie - a poza tym mam 1,6 i jest troszke mulowaty - ale jak pisalem wczesniej kupilem autko nie dla wyscigów ale dla swojej rodziny - jesli chodzi o zawieszenie jest dodkonale - srednio twarde - jest ok ! Ogólnie polecam - extra wyglad i sprawdz rdze pod klamkami i z tylu przy nadkoalch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lifcie rózni się wizualnie:

- gril z chromowaną obwolutą

- niższe zderzaki

- klamki chromowane

- alufelgi

- szara ramka na okolo wskanzików

- wskazniki mają pomarańcowe wskazówki

- podświetlanie przycisków na jasno zielony prawei biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio twarde zawieszenie-o to mi chodziło.A i wygląd jest extra,taki subtelny.Ale 2.0 to jest podobno TO!

Jak jesteś SPEC to mam prośbę.Na alegro jest namiar na ciekawą primerę 2.0,pełna opcja,są zdjęcia,region mazowieckie,95" zielony metalik za 12200zł-ceni.Mozesz ocenić czy warta zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna ocenic autko z samego ogłoszenia?

trzeba obejrzeć, przejechac się....

w tym roczniku mozesz spodziewac sie różnych rzeczy - trzeba ocenic to indywidualnie :-)

jesli nie daleko - to warto podjechać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż.Chodziło mi o to czy warto się za taką cenę wg was Speców".Podobno p10 po lift jest lżejsze od p11,ale czy lepiej się prowadzi? J CZY JEST TRWALSZE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy p10 po liftingu np.INOVATION dobrze się sprawuje i czy jest lepsze niz sprzed liftingu.Jest miękkie czy twarde?,1.6 czy 2.0?

INVITATION - pakiet stylistyczny. Reszta tak jak we wczesniejszych modelach:

 

Description

GRADE - LX TYPE

Reference

***7* 4 SPEAKERS

**+** AIR CONDITIONER & POWER WINDOWS-

**+** (FRONT ONLY)

*1*** DRIVER&ASSIST AIRBAG&SEATBELT PRE-

*1*** TENSIONER

X**** SPECIAL VERSION 4 & ALTIMA STYLE-

X**** ALLOY WHEEL & ABS SYSTEM

 

Polecam silnik SR20DE, czyli dwulitrowego benzyniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P10 po lifcie mimo że już mają po ok.10 lat, to dobre furki, im wystarczy minimum dbałości. Auta bez fajerweków, ale trzymają jeszcze dobry, prawie "japoński" poziom. Tylko naprawdę polecam 2.0 bo to przyjemność jazdy nie okupiona dużym ssaniem w baku. Z dobrą instalką (fachowo zamontowaną) na gaz to już napewno nikogo nie zrujnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 trwalsze owszem i bardzo podatne na tuning...

Zdecydowanie polecam wielopunkt, bez porownanai lepsze osiągi a spalanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek_Lublin

Od roku mam P10, kupilem ja nic nie wiedzac o Nissanie, tylko tyle, ze jak kazdy japonczyk jest wygodniejszy od europejskich odpowiednikow...Auto sprowadzone z Holandii sprawuje sie swietnie. Jedyna usterka jaka mnie spotkala to pekniecie półosi prawej, ale to chyba przez nasze drogi. Naprawa kosztowala 150zl (u znajomego). Ostatnio cos sie nawiew pierdzieli (temat wyzej), ale zlego slowa o niej nie powiem... Wygodna, duzo miejsca z tylu, ten model akurat w pelni elektroniczny (szyby, lusterka, clima). Silnik 1,6 - bardzo oszczedny, do tego instalacja LPG takze juz naprawde jezdzi sie za grosze. benzyny uzywam praktycznie tylko do rozruchu i przesmarowania silnika, pozniej przalaczam na gaz. Leje 98 bo i tak guzik zaoszczedze a zawsze to pare oktankow wiecej:) Do innych plusow moge dodac dosc dobre glosniki fabryczne (takie posiadam). Moc troche mala (chyba 25W), ale jakosc dziweku naprawde imponujaca. Przy normalnych sluchaniu (nie na caly regulator) jest super. Aczkolwiek planuje wymiane na cos lepszego (JBL) Auto naprawde godne polecenia:) Bardzo wiele mocnych stron bardzo malo wad... Zaraz po kupnie bylem na przegladzie, mechanik pwoeidzal, ze zawieszenie w stanie idealnym (moze holender wyminil???), silnik tez. Nawet sie dziwil, ze rozrzad pracuje tak ladnie:)Serdecznie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek_Lublin

Beznzyna miesci sie w granicy 8 litrow po miescie, na trasie spada do 7. Jesli chodzi o gaz to tu jest toche wiecej - po miescie dochodzi o 9-10 litrow, ale to w szczycie, gdy strasznie dlugo stoi sie na swiatlach, na trsie jest znacznie lepiej, tu juz normalnie 7-8 litrow. Dane autentyczne!!!

 

A jesli chodzi o chrom na klamkach to potwierdzam - NAKLEJKI!!! Sam zdzieralem to u kumpla w P11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie spalanie gazu przy ajkich predkosciach ? do ilu sie rozpedzasz jesli ci pali tylko 7/8 litra na trasie?

 

a jesli chodzi o klamki to - odwalcie sie od naszych chromów !!! zazdrość?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...