Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] turbo


emilgozdalski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość --Mlody--

proponuje zrobic tak :

 

-zamiast turbiny z cromy td zastosowac istniejacy juz w garazu element doładowujacy z obrazka http://i3.photobucket.com/albums/y83/bastio/Obraz124.jpg czyli ten zielony .

 

-nastepnie `wystroic` za pomoca czerwonego urzadzenia lezacego w skrzynce z obrazka http://i3.photobucket.com/albums/y83/bastio/Obraz082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Młody, a ile to koni da? Więcej niż komplet naklejek GT i GTi + atrapy wlotów powietrza + naklejki Pionner ? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobic tak :

 

-zamiast turbiny z cromy td zastosowac istniejacy juz w garazu element doładowujacy z obrazka http://i3.photobucket.com/albums/y83/bastio/Obraz124.jpg czyli ten zielony .

 

-nastepnie `wystroic` za pomoca czerwonego urzadzenia lezacego w skrzynce z obrazka http://i3.photobucket.com/albums/y83/bastio/Obraz082.jpg

to zielone jak bys nie wiedział to odkurzacz a z tym strojeniem jak juz bede miał wszystko ok to napisze co i jak i wtedy sie posmiejemy a co do naklejek to kologo tak zarabiam na zycie i wszystko co robie z autem to za pieniądze z takich własnie naklejek takze zwisa mi czy wam sie podobają czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania swoją tyurbine!!

No i to jest odpowiednia suszarka do tego projektu jak trzeba to 270KM na niej wydolisz przy seryjnych nastawach aktaltora (0,8bara boost).

 

Prosze zrozum nie drutuj z turbinami które się do tego kompletnie nie nadają.

 

Ta GRE to model TD04-18 wedłog danych producenta zapewnai przeplwywy na poziomie 275Km - co nei znaczy że nie mozna większej mocy na niej osiągnąć.

 

CO do reszty to pamiętaj o odpoweidnich wtryskach paliwa, regulatorze cisnienia paliwa - proponuje FMU bo bez tego tloki szybko CI spłoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Emila filmik, ale teraz jestem w trakcie uploadu dużego pliku na serwer, więc do 2 godzin go zapodam.

film był robiony 1,5 roku temu na torze kart. bardzo przyczepny asfalcik, autko było na wykonczeniu tj. peknięty resor z tyłu, podpalone sprzegło no i do serii sporo brakowało.

autko skladam prawie rok. takiego syfu w silniku to nigdy nie widziałem. no ale całę szczescie ze juz prawie koniec. juz niedługo wyjazd. dodam ze docolelowo autko bedzie wyglądac podobnie jak to( zdjecie własnie wysyłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania swoją tyurbine!!

No i to jest odpowiednia suszarka do tego projektu jak trzeba to 270KM na niej wydolisz przy seryjnych nastawach aktaltora (0,8bara boost).

 

Prosze zrozum nie drutuj z turbinami które się do tego kompletnie nie nadają.

 

Ta GRE to model TD04-18 wedłog danych producenta zapewnai przeplwywy na poziomie 275Km - co nei znaczy że nie mozna większej mocy na niej osiągnąć.

 

CO do reszty to pamiętaj o odpoweidnich wtryskach paliwa, regulatorze cisnienia paliwa - proponuje FMU bo bez tego tloki szybko CI spłoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to tak wygląda Syrena ;)

Pasuje i to ma SR20DE i napęd na tył ulalalalala

Szykuje się wesoła jazda, jakaś gleba i zrobić motr chociaż tak jak moj na chwile obecną z seryjnych 125koników 155 i bączki by były już konkret :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... jestem mile zaskoczony, nawet nie wiedziałem, że to ma na tył napęd. No to z turbo bedzie niezła street kila.

A śmiać się bedziemy jak Serenka zacznie kilować niczego nie spodziewające się "sportowe" bryki :D czy wyobrażacie sobie zdziwienia Wiecha-Drecha którego wspaniałe Corrado VR6 złożone z 6 innych z super dolotem i innymi tuning bajerami zostanie objechane przez minivana :D :D :D

 

Emil, ale jak autko zrobisz na zlocik w Borkach to przewieziesz nas, co ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie VR6 i tym podobne ale nie jeden sie naciął :mrgreen: 8) nie zebym tam jakięś mega kille zaliczył ale ludziska sie dziwili ze to tak za***rdala

Ps jak Emil zrealizuje projekt do zlotu to bedzie jazda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć... spełnia moje wszystkie ideały: rodzinny, RWD, jeszcze tylko żeby mocy było powyżej 200PS...

Lepiej napisz jak tam prace przy turbo... i co w końcu tam wsadzisz

teraz się zastanawiam czy nie kupić budy od sereny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil do Borek na zlot przyjedz to nie bede sam :grin:

ale resor to masz żeczywiście kiepski ja mam już stalowy 8) :mrgreen:

ja tez próbowałem ze stalowym ale sie łamie dosyc szybko

 

[ Dodano: 23 Lut 2006, 13:10 ]

Wow... jestem mile zaskoczony, nawet nie wiedziałem, że to ma na tył napęd. No to z turbo bedzie niezła street kila.

A śmiać się bedziemy jak Serenka zacznie kilować niczego nie spodziewające się "sportowe" bryki :D czy wyobrażacie sobie zdziwienia Wiecha-Drecha którego wspaniałe Corrado VR6 złożone z 6 innych z super dolotem i innymi tuning bajerami zostanie objechane przez minivana :D :D :D

 

Emil, ale jak autko zrobisz na zlocik w Borkach to przewieziesz nas, co ? ;)

tył naped i seryjna szpera:)

 

 

 

[ Dodano: 23 Lut 2006, 13:17 ]

no ta serena zielona bardzo mi sie podoba, naprawde, az strach pomyslec takie cos na turbo ;) Super sprawa, woz imprezowy i pocisk w jednym.

srodek :niebieska skóra (jescze nie obite)niebieskie elementy deski(juz zrobione)tlko kurde kubła nie moge wsadzic bo za wysoki

 

[ Dodano: 23 Lut 2006, 14:33 ]

No może nie VR6 i tym podobne ale nie jeden sie naciął :mrgreen: 8) nie zebym tam jakięś mega kille zaliczył ale ludziska sie dziwili ze to tak za***rdala

Ps jak Emil zrealizuje projekt do zlotu to bedzie jazda :mrgreen:

a jaks data tego zlotu i jak przekombinowac ten resor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot jest 1-2 lipca

a jeśli chodzi o resor to mam trzy lagi 60x6 ,a dokładnie jest to resor z VW LT,oczywiści nie jest to full profi ale spełnia swoja role i 3 lat tak pomykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
NO DAWAJ FOTKI BO JUŻ MYŚLAŁEM ŻE PROJEKT PODUPADŁ.....

I JAKA W KOŃCU SUSZARKA WJEŻDŻA ??

witam. kurde ze zdjeciami problem (brak swojego aparatu), ale postaram sie zrobic jak najszybciej.

autko poskładane tzn. silnik ze skrzynią włozony instalacja popodłączana, płyn zalany.

autko składam sam pod okiem kolegów MARCINA i RAFAłA.

juz pare dni nie mozna go odpalic. na początku nie było połowy kontrolek, nie działała pompka paliwa(załamka) ,a wystarczyło dobrze kostke skrecic(kolega Marcin znalazł -a jak)

Teraz pozostał tylko problem iskry, ale tez MArcin znalazł przyczyne: kostki przy cewce posniedziale. takze po świetach reanimacja 3 kosteczek i ponowna próba odpalenia, a jak juz odpali wtedy przymiarki do TURBINY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...