Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wymiana wkładu lusterka w P11


Gość sylwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem i nie wiem czy taki temat był poruszany ale zdarzyło się tak, że mam pęknięty wkałd lusterka(lewy) i chciałbym go wymienić, niestety nie wiem jak się do tego zabrać. Jeśli ktoś może udzielić informacji na ten temat ( lub podać link do stronki z takim tematem) będe bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jest tam coś opisane tylko tak chaotycznie że nic z tego nie rozumiem :shock: jeśli ktoś miałby ochote prosiłbym o napisanie krok po kroku jak się zdejmuje wkład ... podejrzewam że nie jest to zbyt skomplikowane ale nie chciałbym nic uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zdejmowalem moje wklady bo mi nie grzeja i chcialem sprawdzic co jest grane, wiec po pierwsze odradzam ci to robic przy niskiej temp na dworze, bo plastiki kruche sa wtedy (tak ulamalem jeden uchwyt ale sie trzyma wszystko) - musisz delikatnie pociagnac dociskajac lustro w zewnetrzna strone (lewe w lewa, prawe w prawa) i puscic - wtedy powinno zejsc z zaczepow zewnetrznych (2) - lustro sie uchyli i zdejmujesz z zamocowania wewnetrznego (od strony okien) juz bezproblemu --> montaz w odwrotnej kolejnosci oczywiscie ;))

 

tak przy okazji - moze ktos wjmowal jakos te wklady grzejace - jak to zrobic - plastik wokolo jest na tyle sztywny ze chyba sie nie da tego wyjac??????? - trzeba kupic caly wklad lacznie z lusterkiem???

 

[ Dodano: 23 Lut 2006, 16:01 ]

dzieki za odpowiedzi - .............ale sie naczytalem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Normalnie jestes górnikiem miesiąca ;):)

Ale najważniejsze że pomożesz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik z płytką grzewczą? Nie. Szkło jest sklejone z grzałką. A szkło wyciąga i wkłada się nagrzewając plastik np opalarką. Tworzywo sztuczne ma "duży skurcz", i pod wpływem temperatury mocno zmienia wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,ja też czasami znajduje temat i zawsze ktoś coś pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Czesiek 200

Mam pytanie jak wymienić wkład z mechanizmem sterującym? Czy muszę zdejmować tapicerkę drzwi? pomocy. ewentualnie poproszę jakiś link jak to zrobić

Edytowane przez Czesiek 200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...