Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder- czy ktoś posiada takie auto


Gość wojwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. potrzebuje kontaktu z kimś kto posiada Pathfinder z silnikiem 3.3. Potrzebuje paru porad i oczywiście danych technicznych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Może będę mogła Ci pomóc.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 25 Mar, 2006 08:52 ]

Witam, jestem nowy i chciałbym się przywitać i wszystkich pozdrowić.

Jestem od Grudnia 2005 posiadaczem Nissana Pathfindera. Zrobiłem nim już 13 tyś km.

Samochód bardzo mi sie spodobał przy kupnie. Chciałbym podzielić się wrażeniami z jazdy tym kolosem. Może zacznę od kabiny(środek)-- mam wersję full, z navi kóra nie działa w polsce, skóra, elektryka itd. Środek jest wykonany w przedziale: dobry-dostateczny. Jest dużo plastyków, które po tym przebiegu zaczęły trochę trzeszczeć. 2 rząd siedzeń cały się chwieje na dziurach i tez oddaje różne dzwięki--chyba tak mam być i taki juz tego urok. Wszydtko poza tym ok. Siedzienia sa za krótkie i nie trzymaja na boki.

Prowadzenie samochodu jest bardzo dobre. Silnik 2,.5 dci jest silny, jak na 4 cylindrowca i 174 km. V max to 190km/h ale już jest bardzo głośno. Przy 160 jest ok, a najlepiej przy 150 ponieważ tylko słychać radio. Mam także Skodę Octavie II 2.0 TDI i przy 160km/h jest głośniej, ale nie silnik słychać w skodzie ale opór powietrza!!!!, a przecierz Skoda jest dużo niższa!!!!--dziwne i duże plusy dla Nissana.!!!!! Podróżuję często do Łodzi i do warszwy z katowic, jazda jest przyjemna i bez problemu można wiezdzac w duże dziury przy dużej predkości. Troszkę czuć dziury i nierówności na kole kierowniczym. W terenie jeszcze nie próbowałem ,ale wyciągałem już 4 duże busy z rowu i nawet nie poczułem jak wyszły. Raz się tylko zakopałem w śniegu(brak blokady m,echanizmu róznicowego) i klapa, trzebabyło wołac traktor!!. Reasumując--sylwetka budzi respekt na drodze, dobrze sie jeżdzi, jest szybki i bardzo dobra rzecz--kamera wsteczna(wszyscy się patrzą jak na milimetry parkujesz i dziwią się jak to gość robi) Jak macie jakieś pyttania to wlcie --odpowiem na wszystkie. Mogę posłac kilka zdjęć mojego kolosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam wszystkich klubowiczów. potrzebuje kontaktu z kimś kto posiada Pathfinder z silnikiem 3.3. Potrzebuje paru porad i oczywiście danych technicznych.

Pozdrawiam

 

posiadam niemieckojezyczny folder ze stron nissan.de

 

bo z tego co rozumiem to chodzi Tobie o poprzedni model pathfindera albo jeszcze poprzedni.

w poprzedniku obecnego pathfindera byl v6 3,5 litra

oficjalnie niedostepny w Poslce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Rozpaczliwie poszukuję informacji od użytkowników Pathfindera. Właśni trafiłem na to forum i nie wiem co myśleć. Jestem zainteresowany 2,5 dieslem, ale z automatyczną skrzynią biegów. Ponoć można taki zestaw dostać i tu pojawiają się pytania:

 

1. Czy taki silnik nie jest za słaby do automatu? (nie jestem zainteresowany totalnym off road)

2. Czy skrzynie automatyczne we wszystkich konfig. są te same? Navara i Path róznią się.

3. Czy ktoś z okolic Warszawy zechciał by pokazać jak takie urządzenie się sprawuje?(dojade gdziekolwiek i kiedykolwiek :) )

4. Czy jest ktoś kto się wypowie na temat Patha, a przejechał ponad 50 tys km?

 

Mam troszkę obawy, że może mulić, a sekwencyjny tryb możę być wolniejszy przy zmianie biegów od Warszawskiego taksówkarza.

 

Jestem zaiteresowany każdą złą i dobrą informacją i kontaktem. Proszę aby jakikolwiek posiadacz Patha odezwał się na forum lub na tel. 0880 87 82 87.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj,

 

Jestem szczesliwym posiadaczem pathfindera od dwoch tygodni ( samochod kupiony u dealera w komisie, stan igla, gwarancja ) mam wlasnie diesel 2.5 automat

 

skrzynia sprawuje się naprawdę rewelacyjnie - samochod jest bardzo dynamiczny, niezle przyspiesza. jak potrzebujesz wiecej mocy przelączasz z Drive na manual, redukujesz bieg i odpalasz ! :) Silnik naprawdę wystarczający do dynamicznej jazdy

 

Jedyna uwaga jaką mam to drgania przenoszące sie na kerownice i karoserie na wolnych obrotach ( ponizej 1000 ) jak stoję lub na pozycji Park czuję lekiie drgania ktore mnie troche denerwują. Dajcie proszę znac czy to jest zjawisko normalne ( pewnie tak - cale życie jezdzilem dobrej/sredniej klasy limuzynami z silnikami benzynowymi gdzie tego zjawiska nie bylo )

 

pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz

jkossak@yahoo.com

 

jkossak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...