Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A bardzo możliwe :D

Ostatnio coraz częściej nią śmigam, co chwilę do legionowa i z powrotem, co chwilę coś w niej wymieniam, zanim turbo wlezie wszytko musi działać jak w fabrycznie nowym wozie, z przodu wymieniłem dolne wachacze - prawy od nowości nie był zmieniany, no innaczej wóz się teraz prowadzi :)

Tak myślę że także nadszedł czas by ujodnolicić barwy - nie wiecie gdzie stoi jakaś srebrna P10 na części ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo możliwe :D

Ostatnio coraz częściej nią śmigam, co chwilę do legionowa i z powrotem, co chwilę coś w niej wymieniam, zanim turbo wlezie wszytko musi działać jak w fabrycznie nowym wozie, z przodu wymieniłem dolne wachacze - prawy od nowości nie był zmieniany, no innaczej wóz się teraz prowadzi :)

Tak myślę że także nadszedł czas by ujodnolicić barwy - nie wiecie gdzie stoi jakaś srebrna P10 na części ??

 

 

wiesz co ... połóz lakier po całości lepiej bo mogą sie kolorki nie zgodzić albo te 2 elementy pomaluj a reszte fareclą wypoleruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kuba obserwuje temat,ale na pierwszej stronie nie mogę obejrzeć kilku zdjęć i miałem tak juz z kilkoma twoimi tematami, nie wiem z jakim rozszerzeniem sa te foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś jest nie tak, fotki byly na starym zapomnianym serwerze...

Ps. Prace nad primerą ustały bo zakupiłem bardziej męskiego nissana

040320081202.jpg

 

Hehe i znowu tym sposobem mam 3 wozy... i jeszcze mniej czasu by się nimi opiekować.

 

Co do primy mam parę planów tak więc

1) wybebeszam + klatka i malowanie całej na biało no i męskie turbo

2) lekier w kolor, nie wybebeszanie i męskie turbo

3) doprowadzenie do serii i sprzedasz grubych diwajsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko jak przygotuje w nim silnik to odpowiedni topic założę :D

ale plany co do niego mam następujące:

- heble nowe są (4x tarcze LUC i 4x klocki Ferodo Premier)

- profilaktycznie pompa paliwa walbro już siedzi

- modyfikacja głowicy i zaworów

- wywalenie VTC i ręczne zębatki

- Customowy kolektor wydechowy i turbina ze SKY LINE R33 GTS-T (mam już ją - sporo większa jak seryjna T28 i dużo szybciej wstaje)

- wtryski paliwa 555ccm

- ECU Master

- przerobienie przepływki żeby nie zatykał tak dolotu

- duży FMIC

- Wydech minimum 2,5 cala na dwóch tłumikach

 

Wóz ma mi służyć na codzień więc nie zależy mi na mocach, docelowo ok 320-330KM i ultra szybka reakcja na gaz i minimalna turbo dziura dzięki łożyskowanej suszarce z R33 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARCYNKA1983

Coobcio dobry gust ;) byłam widziałam, i mimo że mam respekt do dużych autek, to powiem, że fajniaste to nowe autko i nawet wygodne w środku, choć na takie nie wygląda :diabel: szykuj szykuj i się ścigaj tak jak ostatnio saabem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze driftowóz sie szykuje ;) :one: gratki :one: najładnejszy nissan zaraz po r33

 

przydałby sie jeszce jakiś body kit ale nie taki jak na allegro tylko super lajt ;)

może coś takiego nawet:

 

95_240sxm1sportfront-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Forzę Motorsport 2 na X-boxie najbardziej mój SX by wyglądał w seri + złote felgi, gleba i zacna końcówka układu wydechowego :)

No koniec z OT, jak się nim zajmę to robię nowy Topic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
ladny ladny, w koncu przeszedles na RWD, dajesz rade na zakretach? ;)

 

Narazie nie daje rady bo od 2 dni info na GG " Pucuje wóz" :D Coś mi tu lansem śmierdzi :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lansem... Powiedzmy że nieco odświerzam wóz pod względem estetyki :)

także planuję zabawy ze zmiennymi fazami, chodzi mi po głowie zrobienie najmocniejszego w europie SR20VE a jak się znudzi to dołorzę suszarkę ale nie wszytko naraz :D

Primy nie sprzedaję - a były takie plany, ja muszę jednak mieć przynajmniej trzy wozy...

- jeden na co dzień i w którym modyfikacje nie mogą mi zabierać więcej jak 1 dzień...

- drugi jakiś do eksperymentów mocny wolnossak

- i coś co ma suszarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panie, dopiero przeczytałem dokładny opis srebrnej. Ładnie to poskładałeś z tymi wykresami i opisami. Prawdziwe kompendium modów w De wyszło.

 

To lubię :)

 

Patrząc na Stage 1 w NA to bardzo ładny przyrost jak na De. Ale porównując z DE to jednak słabo było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940

Czesc Cooba.

Dzieki bardzo za pokrywe zaworow i blotnik,pokrywa juz pomalowana i wypieszczona.

Jak zrobie liste gratow,ktore jeszcze potrzebuje to podjade chyba do ciebie i wycenimy wszystko,ok?

Zapraszam do siebie: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=38391

 

Dzisiaj moze wrzuce foty pokrywki,bo mam zamiar ja dzis zalozyc.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dobrze że ktoś odświerzył ten temat bo jeszcze przed wakacjami planuję powrót Turbo Krowy :) tylko trochę kolor się zmieni i wlezie nieco mniejsza bardziej uliczna suszarka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kiedyś kompresor do czerwonej, żeby było sprawiedliwie ;) wałek od klimy kreci sie na luzie :D Swoją drogą, ta Twoja , w jedynym własciwym kolorze aż się prosi o ręke mistrza. :one: Tylko ta kiera po prawej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz nie na sprzedaż... Tak pi razy oko jak ją zrobię będzie warta jakieś 16-18 tyś ale miny gości których obejdzie w bardzo ekskluzywnych wozach - bez cenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio ;) powinieneś wyjaśnić, że już nie chodzi o srebrną. Masa ludzisków nie wie, co masz w zanadrzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...