Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kicka Sunny N14 GTi


Gość Kicek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No doszły mnie słuchy że Sunny już zapierdziela - tylko są problemy ze środkowym tłumikiem, że wypalony jest i głośno wchuj.

Zabieram go od Ciebie w NIedizele po torze bo i przy okazji musze ze swoim pojechać na wizyte do EL-teca bo k**ewsko rezonansuje i brzęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rajdówka Kicka sprzedana.

 

[ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 ]

No koniec tych żartów - pokaż Kicek jak to podaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no gratki kicku wreszcie się uspokoiłeś i poskładałeś wszytko do kupi jak trzeba.

Pokarz mi fotki jak na nowym tłumiku to się prezentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już okazję jechać tym R-jedynkowym sunnym i powiem że jak na NA zapierdziela ładnie.......... do tej budy tylko suszara i ...... :shock: ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejna poma paliwa zabita ??

Wydaje mi się że albo jeździsz na oparach paliwa i pompy tego nieprzezywają albo masz zablokowany regulator ciśnienia paliwa i pompa pracuje max swoją wydajnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejna poma paliwa zabita ??

Wydaje mi się że albo jeździsz na oparach paliwa i pompy tego nieprzezywają albo masz zablokowany regulator ciśnienia paliwa i pompa pracuje max swoją wydajnością.

 

Jest nonstop minimum pół baku wachy, wez z sobą w piątek regulator dla Mnie...

 

Kurw.a jak padanie kolejna pompa to chyba go podpale... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie sprawdz swoj regulator - zdejmij z niego wąż ktorym wraca paliwo do baku i zobacz czy jest w nim wacha i czy po przekreceniu kluczyka w stacyjce jak sie zalancza pompa to czy przechodzi przez neigo paliwko.

 

Jak nie to wezme rgulator tylko nie wiem czy cherz taki orginalny czy taki z manometrem jak u kosy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tiaaaaa regulator nic nie dał :? ale jest już na przyszłość :wink:

 

Czunijk stuku został wymieniony, pompka paliwa też (thx GRE)....

Jedyny problem to ten nieszczęsny wałek z SR20De :( ktory to powoduje zamulanie auta :x

Jak by ktoś coś wiedział gdzie taki wałek(sr20DE) dostać w bdb stanie to dajcie znać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...