Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kicka Sunny N14 GTi


Gość Kicek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba bede zmianial na berdziej meski wiec moze ponegocjujemy :wink:

BTW walek z Adasia GT :lol:

 

Obawiam sie że nieprzypasi :cry:

Ja mam SR20DE, Adaś ma SR20DEH wiec główka na rolkach czy jakoś tak :cry:

 

Z tego co wiem to nieprzypasi :(

 

Powiedzcie Mi kto po za p.świątkiem robi wałki w ludzkiej kasie, od naszy SR-ekkk :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba bede zmianial na berdziej meski wiec moze ponegocjujemy :wink:

BTW walek z Adasia GT :lol:

 

Obawiam sie że nieprzypasi :cry:

Ja mam SR20DE, Adaś ma SR20DEH wiec główka na rolkach czy jakoś tak :cry:

 

Z tego co wiem to nieprzypasi :(

 

Powiedzcie Mi kto po za p.świątkiem robi wałki w ludzkiej kasie, od naszy SR-ekkk :?:

 

fakt, nie pomyslalem o rolkach :roll:

 

a co do UK to nic prostszego :wink:

http://www.pipercams.co.uk/NewPiperWeb/red.../nissan_cam.pdf

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w GB to wszystko sporo droższe jest (no może poza przewodami hamulcowymi Goodridge'a w stalowym oplocie :D) 390 funtów + VAT to nie mało :/

 

Zell ziomie jestem w stanie ściągnąć takie coś z UK, tylko nie zabardzo wiem jak to znaleźć.

Powinny być tam sklepy z takimi ściąganymi partsami. W GB tylko to znalazłem:

http://cgi.ebay.co.uk/TOMEI-PONCAM-TYPE-R-...oQQcmdZViewItem

nie jest to szczyt możliwości i cenowo też nie zachwyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicek pogadaj z Ceremonym, z tego co wiem on sprzedaje swojego 100Nx i go useryjnia, będzie sprzedawał swoje wałki + SMT6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

niestety w GB to wszystko sporo droższe jest (no może poza przewodami hamulcowymi Goodridge'a w stalowym oplocie :D) 390 funtów + VAT to nie mało :/

 

Zell ziomie jestem w stanie ściągnąć takie coś z UK, tylko nie zabardzo wiem jak to znaleźć.

Powinny być tam sklepy z takimi ściąganymi partsami. W GB tylko to znalazłem:

http://cgi.ebay.co.uk/TOMEI-PONCAM-TYPE-R-...oQQcmdZViewItem

nie jest to szczyt możliwości i cenowo też nie zachwyca

taki ceny tomei-a są wszedzie , nawet w JP, tylko ze z przesyłką :)

 

Jka chcesz Kicek porzadne wałki do SR20 to sie odezwij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzik pewnie szybciej wrócił do właściciela niż policja by tego chciała :wink: pomimo braku zmian w aucie takich jak by se smerfy życzyły. :D I co oni myślą, że coś zmienią :?: Wiścigi były i zawsze będą czy tego chcą czy nie a te ich akcje są śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa nie masa ale trzeba im proces wytoczyć, nie zgadzałem sie zeby nagrywali to co mówie. Nie zgodziłem sie też na publikacje fotki auta, nie wspominając o tablicach rejestracyjnych :twisted: :twisted: :twisted: da rade coś od tego całego rmfu wyrwać??

 

P.S w mondeo uwiecznili dobry filmik... oczywiście niedostałem mandatu... Najlepszy był pan Policjant driver mondeooo :lol: Siadł za kółkiem w N14 i powiedział " o kur.... ale tu jest miło" hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ugodzili Twoje dobre imie i narazili na nieprzyjemnosci to masz jak najbardziej podstawe.udaj sie do prawnika to bedziesz wiedzial all, w kazdym razie zrobili to niezgodnie z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: :shock: :lol::lol::lol: :shock: :lol::lol::lol: KICEK JESTEŚ SŁAWNY!!!

DA RADE OD NICH WYRAWAĆ KASE!!! PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ŻE TWOJE TABLICE SĄ WIDOCZNE!!! BĘDZIEWSZ MIAŁ NA TEGO DET'A........... :lol::lol::lol::lol: ALE SIĘ UŚMIAŁEM

 

Nabijasz sie? :? :neutral: :neutral: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicek jakie były konsekwencje? Zabrali Ci dowód, a mandat był? Da się zrobić auto tak, żeby oddali dowód?

 

A swoją drogą nie odpuść RMF-wi za tę fotkę z tablicami. Niestety oni mają porządną kancelarię prawniczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...