Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z instalacją elektryczną P10


Gość gites

Rekomendowane odpowiedzi

Wita.

Kto wie co jest grane, nie działa regulacja świateł, podświetlanie tej regulacji, alarm nie wyłączonych świateł, podświetlanie przycisków awaryjne itd. oraz podświetlanie nawiewu(żarówki są dobre), gdy odłącze radio niektóre rzeczy zaczynają działać, ale przestaje działać podświetlanie zegarów, bezpieczniki są dobre, gdy wyciągne bezpiecznik Horn (sygnał dzwiękowy), działa alarm od świateł ale nie działa podświetlanie zegarów, siedziałem przy tym z kumplem pół dnia i dośliśmy do niczego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje wyglada na to ze zle podlaczyłes radio, tzn poprzez to podlaczenie jakis kabel strujący zwiera do masy, co powoduje ze pozostałe urzadzenia ktore wymieniłes przestaja dzialac. Przyczyny szykałbym albo w radiu , a jeżeli sprawdziłes i jest sprawne to w samym podłączeniu.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegą .Wygląda na problem z masą.Sprawdz mase którą podpinasz do radia,a najlepiej pociągnij inną od śrubki wkręcanej w metal(nadwozie)Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zginęła Ci masa urządzeń zależnych od napięcia po przekęceniu kluczyka. Radio ma masę z anteny, więc działa, poprzez te mase działają urządzenia które swoją masę zgubiły. Po- załączeniu radia - gubi ono nmasę z anteny. Po pierwsze - sprawdź wszystkie kable i połączenia z masa pod kokpitem. Po drugie - połącz radio niezależnie - poprowadx kabel bezpośrednio z aku (+) - oczywiście zabezpiecz bezpiecznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wladis_20

Witam

 

Na bank żle masz podłączone radio. Ja miałem to samo ja podłączyłem, swoje radio nieświeciło się pare rzeczy w aucie i prawa tylnia lampa nie działała.

 

Ale przy pomocy próbówki udało mi się to naprawić i chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...