Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DVD w P-12 / xenony


Gość klichu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1.) Czy te dvd które jest montowane seryjnie w P-12 ma możliwość odtwarzania filmów? Ja osobiście wrzuciłem płytkę i nic.

2.) Czy mogą występować xenony bez spryskiwaczy i czy gdyby tak było dozwolone jest to w przepisach?

3.) Czy w wersji Tecna standardem są podgrzewane fotele?

4.) Czy włącznik wycieraczek jest standadem i gdzie jest zlokalizowany sensor?

 

Wiem, że jest mało posiadaczy P12 ale z góry dzięki za odpowiedź.

 

[ Dodano: Sob 25 Lut, 2006 ]

Zapomniałem jeszcze jedno

 

5.) Gdzie jest zlokalizowany włącznik spryskiwaczy lamp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ad 1. NIestety filmów w tym odtwarzaczu nie obejrzysz - jest na nim przecież napisane Navigation System - czyli odtwarzacz ten służy tylko do odczytu płytki z mapką do navi

ad 2. wszystkie ksenony mają spryskiwacze oraz układ samopoziomowania - jeśli auto ma lampy xenonowe a nie ma spryskiwaczy to oznacza że miało jakiś wypadek i było niefachowo naprawiane (poza ASO itp), jak najmniejszymi kosztami i był założony zderzak jaki udało się dostać - czyli od tańszej wersji.

ad 3. Ja mam tekne i nie założono mi podgrzewanych siedzeń - więc chyba nie musi być w standardzie, nie mam też skóry i tempomatu.

ad 4. Sensor deszu jest zamontowany na przedniej szybie pod lusterkiem wstecznym (z przodu widać taki mały romb - od środka można dojść do sensora deszczu zdejmując osłonę mocowania lusterka - trzeba ją przesunąć w dół

ad 5. Lampy spryskują się razem ze spryskiwaniem przedniej szyby pod warunkiem, że masz włączone światła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sobie sprowadzałem Primerkę pukniętą lekko w lewy przód ale na tyle, że połamał sie zderzak i cały mechanizm wysuwania spryskiwaczy. Teraz musze kupić cały ten mechanizm i nie wiem gdzie go dostać. Może wy wiecie gdzie taką nietypową częśc można dostać i jaki koszt może być. Obok w niemczech stała identyczna primerka tyle że puknięta dość mocno w tył, a że była w tym samym kolorze to zdjełem i kupiłem na części wszystkie blachy i zderzaki które w mojej były uszkodzone. Niestety tamta nie miała xenonów i nie miała owych spryskiwaczy i teraz mam problem bo kupiłem już zderzak z wycięciami na spryskiwacze ale nigdzie nie mogę znaleźć układu spryskiwaczy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zaadaptowac z innego auta(polak potrafi)orginal bendzie pewnie ciezko dostac poza aso nietypowe auto.co do spryskiwaczy to wlanczaja sie na wlaczonych swiatlach ale tylko co 4 spryskanie.(niezle daja czadu)napisalem na pw.a z dvd to ponoc idzie to zobic zeby dvd smigalo ale monitorek ma za malo kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość ziombalova

Podgrzewane fotele i skóry są standardem w Teknie po liftingu.Co do spryskiwaczy reflektorów... swoją kupiłam z uszkodzonymi (chociaz zdarzylo sie ze ze dwa razy zadzialaly)- w ASO komplet 1400zł zdaje się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...