Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zderzak przedni i tylni z p10gt podejdzie?


Gość skYwriter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skYwriter

Witam, chciałbym się upewnić, czy mogę wstawić sobie do swojej P10 zderzak przedni i tylni z P10 gt, a przy okazji czy z grillem z p10 95r. też nie będzie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemów jezeli już coś zmieniali to do 96r.własnie grill,zderzaki progi ale to wszystko na starym nadwoziu tzw.lifting ,tak więc wszystko powinno być ok.A swoją drogą też coś takiego chodzi mi po głowie.Powodzenia w odmładzaniu autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zapytam czy do W10 pasują zderzaki z P10 ??

Tylni na pewno nie pasuje, ale to chyba oczywise ;)

Niestety przedni też może być inny ( zwróć uwagę choćby na inne kierunkowskazy w P10 i W10, miejsce ich kontaktu ze zderzakiem może być inne ).

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skYwriter

Ja zadzwoniłbym to kolesi z allegro co rozbierają primerki i poprosiłbym o przymiarkę...

Innej opcji chyba nie ma.

 

Ps. Swego czasu udało mi się dorwać prawie wszystkie lampy z primerki po lifcie(czerwono-szare) na tył za bardzo małe pieniądze...teraz tylko ta zewn. prawa mnie prześladuje... :(

stare wewn. były okropne(zmatowiałe, maźnięte czymś, popękane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę choćby na inne kierunkowskazy w P10 i W10, miejsce ich kontaktu ze zderzakiem może być inne

 

 

hmmm.... jak to sprawdzić ??

Najprościej zadzwonić do pierwszego z brzegu sklepu z częściami do japończyków i zapytać o zderzak do Primery P10 a potem do W10. Jak oburzony rozmówca w słuchawce powie że to to samo, to będziesz wiedział. W innym wypadku będzie jeszcze raz wertował katalog ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...