Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie ALU do N15?


Gość Bartas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w swojej N15, felgi 15" oponki 195/50/15, tzn jeszcze mam ponieważ sprzedaje je na dzniach i zakładam najprawdopodobniej 17".

 

 

Piotrek

hehe masochista :wink: raz brak przyspieszenia dwa kazdy dolek na naszych drogach bedziesz czul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, zobaczymy, zobaczymy.

Liczę sie z tym że osiagi pogorszą sie, będe wolniej jeżdził...

Po drugie, będe musiał jeździć ostrożniej co ma też swoje plusy :) .

Jeździłem na 17" ale większym samochodem, Renault Laguna 3.0 V6, Mercedes W211 E 320, i tam wogóle nie było czuć że są takie duze koła, ale auto dużooo wieksze no i moc w przypadku jednego i drugiego to ponad 200 koników.

Póki co felgi 17" już kupione, może uda mi się jeszcze kupić oponki to może jesze w tym sezonie pośmigam, jeśli nie to w przyszłym napewno.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kupiłes, jaka nazwa i model

 

Kupiłem felgi firmy Zender, 17" szer. 7", ET 35.

Bardzooo mi się podobają, jak założyłem na samochód to wygląda za....e, szkoda tylko że nie mam opon i chyba nie dam rady kupić jeszcze w tym sezonie, ponieważ chcę kupić jakieś dobre oponki, rozmiar 205/40/17 albo 205/45/17.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

chć dawno to było

jakie opony kupiłeś????????????

i jak się jeżdzi?????????

ja sobie kupiłem 16'' na 7.5 i nie wiem jakie opony założyć tak żeby było dobrze i tak żeby nie tłukło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe faktycznie dawno to było, ale w innych postach wspominałem o wrażeniach z jazdy wyglądu itd....

 

Oponki kupiłem w rozmiarze 205/40/17 zarówno przód jak i tył.

Przód to Dunlop SP Sport 9000, tył Michelin Pilot Sport.

Jedne i drugie polecam, teraz wiem co to znaczy dobra opona, a co za tym idzie przyczepność na mokrym, szybkie pokonywanie zakrętów itd.

Żałuję jednak teraz, że nie kupiłem 215 bo 205 skromnie :? wygląda na feldze 17" :) ....

 

P.S.

Wbrew opiniom,

- że się jeździć nie daje po naszych drogach,

- że samochód jest zamulony

- że wiecej pali itd

 

to wszystko jakby troche wyssane z palca......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...