Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Zgasł i wyświetla błąd 36 - 2.0TD


Gość kozi6

Rekomendowane odpowiedzi

dzis stala sie rzecz najgorsza! moje autko (chodz chyba zaczne o nim mowic "bydle" :evil: ) zgaslo. kilka prob krecenia i nic objaw jakby -brak paliwa-choc to niemozliwe :sad: wiec na line i do domu :oops: (jaki wstyd) zagladam pod mache-na pierwszy rzut oka nic kable wisza , paliwo we wtryskach jest wiec cholera wie co , robie diagnostyke i wychodzi blad "36" co on oznacza?????? pomocy!!!! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis stala sie rzecz najgorsza! moje autko (chodz chyba zaczne o nim mowic "bydle" :evil: ) zgaslo. kilka prob krecenia i nic objaw jakby -brak paliwa-choc to niemozliwe :sad: wiec na line i do domu :oops: (jaki wstyd) zagladam pod mache-na pierwszy rzut oka nic kable wisza , paliwo we wtryskach jest wiec cholera wie co , robie diagnostyke i wychodzi blad "36" co on oznacza?????? pomocy!!!!

Prosze zmienić tytuł wiadomości na bardziej adekwatny do zawartości.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

To są kody do "benzyny" - w TD jest inaczej, np błąd który ja mam-34 oznacza czujnik spalania stukowego a czegoś takiego nie ma w dieslu, z innymi kodami może być podobnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kody do "benzyny" - w TD jest inaczej, np błąd który ja mam-34 oznacza czujnik spalania stukowego a czegoś takiego nie ma w dieslu, z innymi kodami może być podobnie :?

 

Jest problem z kodami do TD, sam tez szukam kodu nr 18 i jak na razie bezskutecznie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiem co jest, kod usterki zostal wymrugany prawidlowo a 36 oznacza awarie zaworu odcinajacego paliwo w pompie. tego dowiedzialem sie w takim jednym warsztacie w lublinie, gosc byl calkiem ludzki i bez problemu sprawdzil i powiedzial mi co oznacza kod :) teraz tylko zostaje mi zajac sie tym zaworem a wlasciwie to napieciem do niego dochodzacym bo w tym tkwi caly problem

zamiast 12V jest 6V przy podpieciu na krotko do akumulatora tego zaworu samochod odpala wiec podejzewam jakis przekaznik lub zasniedziale styki a zawor jest w porzadku, po co wydawac 65 zl . pole do popisu ma teraz brat elektronik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel_s
no i wiem co jest, kod usterki zostal wymrugany prawidlowo a 36 oznacza awarie zaworu odcinajacego paliwo w pompie. tego dowiedzialem sie w takim jednym warsztacie w lublinie, gosc byl calkiem ludzki i bez problemu sprawdzil i powiedzial mi co oznacza kod :)

To może uda Ci się dostać od niego opis pozostałych kodów usterek w TD? Powodzenia z podnoszeniem napięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...