Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

patroszenie tlumika ;]


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka sprawe... koncowy tlumik konczy swoj zywot (140tys) a ja nie mam kasy na nowy :( wkurza mnie ze w srodku brzecza te blachy i tak sie zastanawialem czy nie dalo by sie go jakos wypatroszyc... juz wole buczenie pustej puszki niz ten brzek :/ moze ktos juz to przerabial ?? da sie to jakos zrobic bez kanalu i wizyty u tlumikarza ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym tak poprostu przez wlot zaatakowal jakims przecinakiem lub mlotkiem ? :D

co do tlumika to nie chce zwyklego tylko cos bardziej basss... ;] ale narazie mam na glowie wymiane oleju, swiec, kabli wiec sam widzisz... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze sie do tego brzeczenia przyzwyczaic :/

dobrze ze czasem jak przykope w tlumik to mu sie poprawia ;]

 

 

edit:

a co sadzicie o tlumikach KM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tlumikach KM ??

 

Strasznie głośne, bo mają pustą puszkę bez rzadnych wygłuszeń a do tego szybko rdzewieją. Mi po roku już padł. Zdecydowanie bardziej polecam ultera, bo jest cichy i zarazem basowy a nie jak km głośny i metaliczny. Z km łeb Ci urwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to przerabiałem wybebeszanie tłumika uzylem do tego slifierki młotka i przecinaka:P rozcinałem w zdłuz potem po bokach rozgiąłem i powycinalem wszystko w srodku:P ale to w poprzednim aucie , na to przyjdzie teraz kolej:] fajniej brzeczał;]:PPhuhu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM nie dośćżę głośne to na bardzo kiepskim materjale głuszczacym zrobione - ktrego praktycznie nie ma, po parudziesięciu kilometrach tak nieprzyjemnie trzeszczy bo cały materjał tłumiący z niego wypala się - mowa konkretnie o modelu TURBO... jak chcerz cos podobnego do niego to juz lepiej z oferty Jacky kupić tłumik końcowy WM w norauto ok 200zł kosztuje - naprawde perfekcyjnie wykonany.

 

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]

albo zpodaj tlumik koncowy od modelu GTI rozluźnisz nieco wydech i jest bardzo duża szansa że będzie pasował bez dorobiania nowych mocować pod wieszaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zaspawac tez musiałem ale spaw szedł do góry wiec od dołu stojąc w kanale nic niebyło widać;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM nie dośćżę głośne to na bardzo kiepskim materjale głuszczacym zrobione - ktrego praktycznie nie ma, po parudziesięciu kilometrach tak nieprzyjemnie trzeszczy bo cały materjał tłumiący z niego wypala się - mowa konkretnie o modelu TURBO... jak chcerz cos podobnego do niego to juz lepiej z oferty Jacky kupić tłumik końcowy WM w norauto ok 200zł kosztuje - naprawde perfekcyjnie wykonany.

 

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]

albo zpodaj tlumik koncowy od modelu GTI rozluźnisz nieco wydech i jest bardzo duża szansa że będzie pasował bez dorobiania nowych mocować pod wieszaki

 

czyli WM jak by co ?? a od gti jak wrzuce zmieni sie ciut sound ?? :D bo nie ukrywam ze na tym tez mi zalezy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z tymi pieniędzmi, których nie masz. końcowy tłumik kupuje się za 100 zł, plus ze dwie, trzy dychy za montaż. No, chyba, że tylko w oryginałach gustujesz, wtedy to rzeczywiście do tych 100 zł trzeba dopisać jeszcze jedno zero :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha!! dzis bylem sie dowiedziec o koncowy do almy gti... i uwaga.... 350pln zwykly koncowy tlumik do almery gti.... co do montazu to i tak bym mial gratis albo za 10pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...