Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Polerowanie felg...samemu czy ...??


Gość devil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :?

 

Zaczyna się powoli sezon na zakładanie felg aluminiowych i dlatego chciałem zapytać czy może ktoś z Was samemu polerował felgi, a jeżeli tak to jak sie to robi i jakich preparatów należy używać? Zastanawiam się jeszcze na oddanie felg do firmy specjalizującej się w tego typu rzeczy, ale sądzę że koszty na pewno będą dużo wyższe. Fele chcę założyć tak za miesiąc, więc może jadnak warto samemu pobawić się w ich odrestaurowanie.

 

Pozdrowienia

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez jakas paste lekko scierna np tempo lub automax i jedziesz ze szmatka :) pozniej warto jakims klarem pociagnac i powinno byc cacy :) kwestaia taka ze jak masz skomplikowany wzor felg to moze byc pracochlonne. ale jak masz duzo wolnego czasu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushroom

Możesz próbowa sam.

Ja bym radził lakier usunąć jakims środkiem chemicznym, a potem pobawić się papierem ściernym. Na koniec jakaś pasta polerska i szmatka. Mniej więcej tak można zrobić na lustro felgi, ale trzeba na to czasu. Powodzenia w renowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy polerowaniu można założyć fele na samochód ( oczywiście koło w górze) i 2-ka na wolnych obrotach i polerka sama się robi :lol:

Temat rzeka poruszany chyba w każdym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy polerowaniu można założyć fele na samochód ( oczywiście koło w górze) i 2-ka na wolnych obrotach i polerka sama się robi :lol:

Temat rzeka poruszany chyba w każdym wątku...

 

gorzej jak ci lape wkreci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak ci lape wkreci

No to jak przy każdej pracy musisz mieć szkolenie BHP :wink:

 

szkoda ze alma nie ma RWD.... bo musze hamulce z tylu wyczyscic przed malowaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze alma nie ma RWD.... bo musze hamulce z tylu wyczyscic przed malowaniem

Możesz założyc jakiś pas transmisyjny z przodu na tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...