Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

n15- porady


Gość RozenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RozenPL

CZEŚĆ.

Mam almerę n15 SLX sedan srebrną i mam ochotę troszeczkę ją przerobic optycznie. Nie chce jakiegoś chamskiego tuningu tylko bardzo delikatny optyczny. Oto co zamierzam zrobić:

*Jako że mam zderzaki w kolorze nadwozia chcę pomalować listwy boczne na srebrno.

*Na wydech chcę wtawić tylko końcówkę bo wydech sportowy za bardzo"pierdzi"

*Felgi mam 14" ale chcę wsadzić 16" - proszę o podpowiedż ifoto jakiś ładnych ( nie wiem nawet na ile śrub mam felgi :D )

*Na światła brewki?

*Przyciemniane szyby o 2 tony

Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o fachowe porady.Mile widziane informacje gdzie i jak to zrobić. :oops:

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, brewki to mozna do golfa wsadzic ale nie do almery...szkoda psuc wyglad auta... (takie jest moje zdanie) a co do kol to rozstaw srub masz 4x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

gumbi to zalezy, jak zapodasz zbyt waska felge to Ci bedzie guma wystawac, musisz dobrac szerokosc felgi do opony

ps do jakiego auta i z jakim silnikiem chcesz taka opone wsadzic? bo 205 to juz konkretny kapec wiec jak nie masz zbyt mocnego silnika to nie zdziw sie jak Ci ciut osiagi zmaleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość volnaris

Przede wszystkim proponuje zalozyc przedni zderzak od wersji GTI. Bardzo dodaje uroku.

I nie przesadzaj za bardzo z dodatkami zeby nie zrobic folkloru.

To auto naprawde ladnie wyglada jesli ma zalozona fajna felge z delikatnym rantem, zderzak od GTI i ewentualnie listwy pod dwa zderzaki i delikatne progi, bo auto patrzac z boku ma prog dosc wysoko w stosunku do zderzaka. Nie wiem z ktorego roku masz Almerke, ale jesli sprzed 98 roku, to zaloz przednie i tylne lampy od wersji po lifcie.

Mysle, ze to wszystko wystarczy. :P

 

Pozdr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumbi to zalezy, jak zapodasz zbyt waska felge to Ci bedzie guma wystawac, musisz dobrac szerokosc felgi do opony

ps do jakiego auta i z jakim silnikiem chcesz taka opone wsadzic? bo 205 to juz konkretny kapec wiec jak nie masz zbyt mocnego silnika to nie zdziw sie jak Ci ciut osiagi zmaleja

 

nie ma tragedi :) wiem bo mam 205 na 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumbi to zalezy, jak zapodasz zbyt waska felge to Ci bedzie guma wystawac, musisz dobrac szerokosc felgi do opony

ps do jakiego auta i z jakim silnikiem chcesz taka opone wsadzic? bo 205 to juz konkretny kapec wiec jak nie masz zbyt mocnego silnika to nie zdziw sie jak Ci ciut osiagi zmaleja

 

nie ma tragedi :) wiem bo mam 205 na 15 :)

 

Na 15" to całkiem powszechne się robi (no może nie koniecznie wśród klamerek :P ), ale zobaczyć taki laczek na 14" to coś nowego (ciężko będzie znaleźć taką felgę a opony jeszcze gorzej, proponuję inny zestawik, z większą felgą albo węższą oponą, na 14" to pchanie się w niepotrzebne koszty, no chyba że chodzi o idee ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...