Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprezynki do ALmerki N16


Gość oskaritto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Czesc!Mam almere n16 1.5.Czy te sprezyny:http://www.allegro.pl/item89619729_nissan_almera_n16_sportline_sprezyny.html beda do niej pasowaly?czy one cos obnizaja samochod?Ma ktos moze namiary na sklepy ktore maja zestawy sportowe (sprezyny,amorki) do n16??Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Proponuje ci chlopakow z Promotora, kolega u nich usprawnia swoja toyotke starlet.

http://www.promotormocy.pl/

chlopaki sie znaja na rzeczy rabia w miare szybko i za nieduze pieniadze, kazda czesc sa w stanie zalatwic. Na stronce masz adres i telefon.

a powiedz mi jaki jest problem w wymainie sprezyn? do tego nie trzeba drogiego zakladu tuningoweg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
to juz jak kto woli, tutaj dasz te pare zlotych i wiesz ze masz wszystko git i sie nie pobrudzisz

wiesz jak nie chcesz sie brudzic to nie tuningujesz samochodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!Mam almere n16 1.5.Czy te sprezyny:http://www.allegro.pl/item89619729_nissan_almera_n16_sportline_sprezyny.html

beda do niej pasowaly?czy one cos obnizaja samochod?

Ten koleś wystawia je juz któryś raz z rządu. Kiedys tez nad nimi myślałem. Na podstawie numeru katalogowego, który gościu podaje w ogłoszeniu doszedłem do ich producenta. I tak są to spręzyny EIBACH Pro-Kit - model SPORTLINE. Obniżają 45-50 mm - dane producenta, czyli prawdopodnie nie pochodzą za długo z oryginalnymi amorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki polecam BILSTAIN B6 Sport, podawalem w dziale porad technicznych namiary na ten sklep naprawde amorki rewelacyjne i mogą wspolpracować z obnizanymi spręzynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki polecam BILSTAIN B6 Sport, .

 

hehe mam dokladnie takie same :P do tego zielone sprezyny weitec i prowadzenie poprostu rewela - polecam tak jak mowi Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym założył taki zestaw gdyby byly Bilstainy do N16tki :neutral:

W katalogu Bilstaina często podają że występuje tylko wersja B4 ale nie ma co się poddawać trzeba dzwonić bo jest spore prawdopodobienstwo że występuje także wersja B6.

 

Ps. z inych firm polecił bym CI KONI (www.koni.com.pl o ile pamietam) i KAYABa hmmm... te z regulacją tlumienia to byly GPX albo APX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...