Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie zalozyc chlapacze???


Gość bartek_almera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek_almera

Witam,

Kupilem ostatnio na allegro chlapacze do Nissana Almera N16 i chcialem sie zapytac gdzie w Warszawie tanio mozna je zalozyc?

Trzeba po prostu wkercic sruby - nic nie trzeba wiercic.

Ile taka usluga moze kosztowac???

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

chlapaki to mozna samemu zalozyc kretarke w lape 20 min roboty

i zalozone ,,,a nie tam dawac komus zarobic zlbo zeby

zkroili z tobie kasiore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie jest rozbrajające :D , ale jak już tak chcesz, żeby ktoś to za Ciebie zrobił to może zapytaj, a może któryś z klubowiczów ( a w Wa-wie jest ich nie mało) z chęcią przejmie opłatę, którą pobrałby zakład. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek_almera
bartek_almera,

sorry, jestes sprawny inaczej czy nie lubisz sie brudzic :?: :D:D:D

Goago, chyba Ty jestes sprawny inaczej, a tak wogole czemu na forum Nissan znajdzie sie osoby jak goago, ktore nie sa wcale pomocne??? Jak bywam na forum Mitsubishi, nikt nikogo nie obrazal. Tutaj zauwazylem ze jest duzo przechwalania sie, nabijania sie itd....

Ja zadalem proste pytanie - gdzie i za ile mozna zalozyc, jezeli to bedzie 10zl lub 15 wole to zrobic w warsztacie niz tracic czas, rozumiecie? Tak samo niektorzy myja recznie auto a niektorzy jezdza na myjnie. Ja sam myje auto, ale tylko wtedy jak mam gdzie.

Co ja mam w zimie odkrecac kola i przykrecac chlapacze pod blokiem?

Mysle ze Goa pomysl nad tym co mowisz a zwlaszcza jak reprezentujesz hinduskie logo "Om" oraz masz w ksywce piekne Goa - pomysl ok? :idea:

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek_almera,

myślę że ideą tego forum jest doradzanie ludziom którzy sami lubią majsterkować przy swoich autach.

wcale bym się nie zdziwił jakby takie pytanie zadała kobieta... poza tym pytania tego typu stają się juz nudne a odpowiedz na nie wydawałoby się jest oczywista. w twoim przypadku zrobi to każdy napotkany warsztat po drodze.

podciągnąłem cię pod schemat typowego warszawiaczka który ma fajna brykę, full kasy i nie lubi brudzić rak. i z każdą pierdółką wozi sie do ASO ale nie wziąłem pod uwagę faktu ze może nie masz gdzie tego zrobić.

jeśli tak jest to WYBACZ BRACIE YooOmm ;) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość indygox

No to pojechałes teraz z tym warszawiakiem :)

Ja też bym chciał sobie zamontowac chlapacze a wiecznie nie mam czasu a jak mam czas to nie mam gdzie :)

troche wyrozumiałosci - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek_almera
bartek_almera,

myślę że ideą tego forum jest doradzanie ludziom którzy sami lubią majsterkować przy swoich autach.

:razz:

 

Wow myslalem ze forum powstalo po to azeby ogolnie pomoc ludziom, ale skoro Ty tak mowisz to sorry :D:D:D

 

Jestem z Warszawy i jestem z tego dumny, a i Ty widze ze jestes....moze pora na przeprowadzke skoro nie lubisz Warszawiaczkow ;);)

 

Zartuje, wiem o co Ci chodzilo - trzeba kombinowac zeby nie przeplacac - nie martw sie wiem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...